PDA

View Full Version : Retrospectiva Top 10 2002 Elvire Popesco


snatchro
23 Jan 2003, 09:30
Stie cineva daca se vor vinde bilete in avans pentru The Recruit pe 6 februarie la Elvire Popesco? Si daca da, cum o sa ne friga la buzunar?

snatchro
24 Jan 2003, 15:52
Card Cinemagia am. Dar la sectiunea de rezervari online nu se poate opera decat pentru Studio & Cotroceni/Glendale. Asa ca ce e de facut? Ma duc la Elvire Popesco sa vorbesc cu cei de-acolo?

Arhanghell
25 Jan 2003, 00:38
ce naiba e cardul asta cinemagia, si cum se face ca eu n-am auzit de asa ceva niciodata?

emanuel
27 Jan 2003, 08:21
Dspre card-ul CineMagia afli totul citind aici: http://www.cinemagia.ro/pc.php?&hist=0 si dand click pe bannerul din dreapta.

snatchro
30 Jan 2003, 09:25
Inca astept un raspuns, daca stie cineva...

smiley
31 Jan 2003, 11:12
Din pacate, nu se pot rezerva bilete la elvira popescu, dintr-un motiv f. simplu: sala nefiind dedicata excluisv filmelor (daca ati remarcat sint proiectii cu filme doar seara), scaunele nu sint numerotate. Iti cumperi bilet inainte de spectacol, iar cu cardul cinemagia nu ai ce face, pentru ca nu s-a facut nici un acord cu elvira. asta e. A! mai e un motiv: sala nu are telefon direct, si nici o persoana desemnata special ca sa se ocupe de rezervari/informatii.

snatchro
31 Jan 2003, 18:44
Beautiful...
Multumesc oricum.
P.S.: Fusei la Mulholland Drive la Elvire P. Aseara. N-am mai vazut demult o asa coada la carne si lapte pentru intrat intr-un cinema...