PDA

View Full Version : Cinema


ricutza
30 Aug 2002, 23:36
ok...cred ca a venit momentul sa vorbim si despre cea mai importanta revista dedicata filmului (nu stiu daca mai este sau nu singuraastfel de publicatie)...
mie primul numar mi s-a parut o ratare...din partea mea au fost 35 000 lei aruncati...mai bine vedeam un film de banii astia si nici nu-mi faceam atatia nervi...
totusi am zis sa-i mai dau o sansa si am luat si numarul 2 (in mod surprinzator acesta a fost doar 30 000 lei)...mi s-a parut mai bine scris, este insa departe de ceea ce consider eu ca ar trebui sa fie o revista despre cinema...cel putin paginile dedicate filmelor care ruleaza pe ecrane lasa extrem de mult de dorit...

NoOne
03 Sep 2002, 14:52
Am luat si eu numarul 2 al revistei. Primul l-am ratat si nu sunt in totalitate de acord cu tine. Am vazut (cumparat) reviste mult mai proaste - bineinteles ca nu se poate compara cu raposatele "ProCinema" si "Noul Cinema". Poate ca ar trebui sa-i dam o sansa. Eu am trimis un mail in care mi-am exprimat parerea si le-am dat, sper eu, cateva idei (poate or tine cont de ele). Astept sa vad numarul 3 ce-o sa aduca nou.

bryce
08 Oct 2002, 22:21
da... si eu ziceam la fel.... :>