PDA

View Full Version : Birthday Girl


tigerlili
04 Jun 2002, 11:02
Un film care ar vrea sa continue seria unor filme ca "Banditii" sau "Ce-mi dai ca sa te impusc" dar din pacate nu este nici suficient de amuzant si nici suficient de bine scris.
Deci daca vreti sa o admirati pe Nicole Kidman in pantaloni scurti sau in scene foarte bine executate de s&m (putine..) atunci e ok.
Altfel nu e decit un filmuletz in gramada de filme facute de Kidman pentru a beneficia de popularitate la cotele cele mai inalte...

toni
06 Jun 2002, 09:02
hm...la filmele pe care le-ai mentionat tu, eu am ris de m-am prapadit...cam la ce nivel se ridica acest film 80%? 50%?

On 2002-06-04 12:02, tigerlili wrote:
Un film care ar vrea sa continue seria unor filme ca "Banditii" sau "Ce-mi dai ca sa te impusc" dar din pacate nu este nici suficient de amuzant si nici suficient de bine scris.
Deci daca vreti sa o admirati pe Nicole Kidman in pantaloni scurti sau in scene foarte bine executate de s&m (putine..) atunci e ok.
Altfel nu e decit un filmuletz in gramada de filme facute de Kidman pentru a beneficia de popularitate la cotele cele mai inalte...

tigerlili
10 Jun 2002, 12:10
Cam 50%...
Si mie mi-au placut "Banditii" si "Cit imi dai sa te impusc", dar acesta nu se ridica la nivelul lor... Nici in ceea ce priveste calitatea scenarului si singurul motiv ptr care l-ai vedea ar fi performanta lui Nicole Kidman si aparitia intr-un rol secundar a lui Vincent Cassel...