PDA

View Full Version : Dragoste de cowboy


costel
03 Aug 2001, 17:59
Ati vazut acest film?

ioana
03 Aug 2001, 18:29
On 2001-08-03 18:59, costel wrote:
Ati vazut acest film?
Da, si mi-a placut mult.Ma mai duc o data sa-l vad pina joi, cand iese de la Studio

costel
03 Aug 2001, 18:33
On 2001-08-03 19:29, ioana wrote:

On 2001-08-03 18:59, costel wrote:
Ati vazut acest film?
Da, si mi-a placut mult.Ma mai duc o data sa-l vad pina joi, cand iese de la Studio

Credeam ca numai baietilor le plac filmele despre viata dura de cowboy.E adevarat ca aici e vorba si de dragoste...

alma
17 Aug 2001, 16:27
Nu l-am vazut. Sa ma duc sa-l vad. Care e parerea ta.

emanuel
31 Aug 2001, 17:02
Almo, nu te duce sa-l vezi. Eu mai aveam putin si-mi dadeam palme. Daca inca nu ai fost sa-l vezi, nu face greseala suprema. Cum puteti numi voi asta film de dragoste. A fost o aiureala de nedescris. M-am plictisit si eu si ceilalti 5 spectatori din sala. Filmul asta face parte din categoria celor care nu trebuie aduse pe ecranele noastre.

Blue
17 Oct 2004, 10:39
Daca as face si eu un film, l-as aduce pe Badaranu' sa scrie scenariul, ca e mare scenarist si l-as intitula "Dragoste de electrician"- despre viata lui tata meu. Jumatate din film ar fi despre dragostea taticului pentru avioane, pentru ca lucreaza la uzina de avioane si as descrie cum se juca el la inceputul carierei la motorul avionului (ca meserie nu prea cunostea atunci) de a cazut 2 avioane din cauza lui. Cealalta parte ar fi despre dragostea lui taticu pentru mamica, declinul mariajului lor, spre final descriind in acest film cum a plecat mamica la turci si l-a lasat pe taticu lefeter!