PDA

View Full Version : Cum se numeste filmul???


denis009
27 Nov 2013, 16:59
Buna. Prin vara am vizonat la tv un film care mi-a captat atentia si as vrea sa il revad, dar problema e ca nu imi amintesc titlul filmului:-/. Imi amintesc ca era vorba despre 2 sau 3 tipi care agatasera (also) 2 sau 3 femei. Unul dintre barbati s-a pus de comun acord cu prietena sa sa iasa la intalniri dar sa nu faca "dragoste" pana dupa a 20-a intalnire(ceva de genu'). Un alt tip agatase o femeie foarte bogata, dandu-se drept altcineva. El a impresionat-o pe femeia respectiva cu masina pe care o conducea(o masina exorbitant de scumpa), ea credea ca masina e a lui si nestiind ca defapt el se ocupa de parcarea masinilor la un hotel selectB-) . Din cate imi amintesc mai era si un al treilea cuplu, dar de care nu prea imi amintesc mai nimic.AAAA, ce imi mai amintesc e ca la final, o femeie se intoarce la barbatul pe care la inceput il placea doar pentru faptul ca ea credea ca tipul are o situatie financiara excelenta(despre cel cu parcarea e vorba parca). Filmul nu e vechi, e de prin 2005 incoace cam asa, din cate imi aduc eu aminte :). Multumesc anticipat :D.