PDA

View Full Version : Caut un film!!!


pufy_darling
11 Aug 2013, 19:32
Salut tuturor!De ceva vreme ma tot straduiesc sa gasesc un film din care imi amintesc aproape totul ,dar nu si numele lui...:( Filmul l-au dat pe tvr. 1 acum cativa ani buni....O tipa bruneta cu parul scurt se rataceste in nu stiu ce circumstante intr-o padure din munti,dupa care un tip o gaseste ,o ia in cabana lui si are grija ei,o trateaza foarte bine si pretinde ca vrea sa ii ofere ajutorul lui ca sa se poata intoarca in oras....pana intr-o noapte cand isi incepe tot jocul lui de pshihopat!!!o pune sa alerge prin padure pe timpul noptii numarand continuu 1,2,3,4,.....pana la 10 daca nu ma insel ,si ea in intervalul respectiv trebuia sa reuseasca sa atinga tinta pe care el o obliga pentru supravietuire...!!!In fine cam asa se dasfasoara mai toata actiunea filmului,pana in final cand ea reuseste sa scape si da foc cabanei lui cu el inauntru.Dupa ce ea reuseste sa se intoarca in oras si viata ei revine la normal ,incercand inca sa treaca peste trauma cu care a aramas,intr-o seara ramane mai taziu la serviciu,si cand iese din lift sa plece acasa ,in interiorul edificiului suna un telefon mobil,ea raspunde si la capatul celalalt al firului se aude din nou traumatizanta numaratoare 1,2,3,4,.....!Psihopatul nu murise....si asa se termina filmul...un pic infricosator,insa mi-a placut mult si please ajutati-ma sa-l gasesc!!!!!Thanks!