Păreri Your Place or Mine

(2023)

La tine acasă sau la mine?

Mishu25 pe 15 Februarie 2023 14:09
Nu stiu ce ar trebui sa fie amuzant sau fermecator, dar comportamentul acestor personaje e demn de ajutor psihiatric.Reese Witherspoon poate juca bine daca are material bun, ca in Wild, Walk the Line sau comedia romantica Just Like Heaven, dar cateodata alege niste scenarii absolut insultatorare - ca acesta sau This Means War
ciprianionut pe 03 Ianuarie 2024 07:46
Păcat de actori !!!
Pur și simplu consider că nu merită să pierdeți timpul, mai bine vizionați un documentar pe Discovery.
4 persoane am vizionat, am început să căscăm cu toții, actorii joacă bine, filmarea este bună, subiectul este static, mai degrabă ieși la plimbare cu prietenii și trece timpul mai bine.
Unul dintre cele mai lipsite de orice, filme, cu actori buni ce nu înțeleg cum au dat rateul acesta, probabil criza de la Hollywood, este o desfășurare de evenimente ca și cum ți-ar explica vecina povestea vieții ei dar fără nimic interesant, nu știe să povestească, tu dorești să termine mai repede ca să poți pleca, asta în timp ce caști de cel puțin 20 ori.
Păcat, sper să vă fie de folos, eu scriu rar despre filme, când o fac, o fac asumat.
Dacă totuși doriți să îl vizionați, măcar să nu fie seara,vizionați ori dimineața, ori după… citeşte

Dragos.87 pe 11 Martie 2023 19:51
Mă declar ușor nemulțumit de filmul ăsta, mă așteptam la cu totul altceva..Are o poveste frumoasă însă e mult prea statică, nu e vioaie deloc,pare mort totul, nu e într-o mișcare permanentă așa cum ar fi trebuit, deoarece asa cere povestea..Resse Witherspoon și Ashton Kutcher par a fi într-o bună formă și chimia dintre ei s-a simțit destul de bine însă nu și de data asta la capitolul povestii..Mi-a plăcut imaginile în paralel cu activitatea fiecăruia și glumele subtile dar am rămas ușor dezamăgit, în momentele de plictiseală nu strică o vizionare..!
stand_by_cdb_bazar pe 18 Februarie 2023 15:22
Un film foarte prost! Actorii care iti atrag atentia in distributie nu sunt cei care pe care ii stim din filmele lor de succes, par niste copii slabe. E un film anemic, fara viata.