Păreri WildLike

(2014)

Inimă sălbatică

stricted pe 19 Decembrie 2015 22:21
O dramă cu buget redus modest care valorifică o varietate de locatii spectaculoase in Alaska.Jocul actorilor,peisajele superbe te incanta iar povestea,realista,simpla ,de viata…emotioneaza.
mirceaaa pe 04 Iunie 2016 10:20
O lecție despre curaj.
Chiar dacă un curaj dus spre extrem, chiar aproape de limita inconștienței , Ella Purnell își joacă bine rolul.
Un film care încă de la început, îți captează atenția, un film pe care nu-l vezi din mai multe "episoade" , un film care te șochează și uimește în același timp.

Horatiucrisan pe 13 Martie 2019 14:35
O poveste de viata simpla, fara efecte hollywoodiene.
delllia pe 05 Martie 2019 21:47
Cea Mai mare porcarie vazuta vreodata.
.................................

cosmin742000 pe 28 Iunie 2016 11:01
Un film american independent bun.Asta a fost si motivul pentru care l-am urmarit (ca a fost independent), pt ca dupa vizionarea lui SW7 am jurat sa nu mai vad filme americane facute dupa 2010 , decat daca sunt independente sau desene animate.
bizonul pe 5 martie 2019 07:31
Esti f. dur in critici, si de te-a impresionat in bine acest film inseamna ca este f. bun. Am vazut mai multe filme legat de tinuturile nordice si toate au fost de laudat. "Chemarea strabunilor" sau "La minus 45 de grade" din extremul sud, sunt filme ce au cucerit cinefilii. Filme de nota maxima.