Păreri Warbirds

(2008)

Păsări ucigașe

luciivan pe 10 Ianuarie 2010 08:54
slab, mai mult de jumatate de film e facut pe calculator, niste efecte care le face si un student in sesiune pe calculatorul din camin.
cosminlipsa pe 21 Octombrie 2011 00:06
Un film care nu prea merita data atentie prea mare.
madalinaXD pe 23 Ianuarie 2012 14:38
nu este un filme exceptional dar e dragut...are peisaje frumoase si cat de cat actori buni....merita vizionat daca iti plac filmele de razboi si istoria
alex_il_fenomeno pe 24 August 2012 18:42
sincer sa fiu , nu a rupt gura targului , dar trebuia sa fii nebun sa te astepti la asa ceva de la o productie ambitioasa low-budget ce dorea niste elemente extrem de complexe pentru statutul sau . trebuie apreciata distributia in primul rand , nume nu prea cunoscute facandu-si treaba de minune , efectele speciale nu au fost extraordinare , dar nici dezastruoase , iar filmul are un ritm bun , cu o poveste cursiva . vizionarea ramane la alegerea voastra .
pisicuta1 pe 11 Aprilie 2012 22:23
nu
nu va pierde ti vremea!......................................................................
bizonul pe 19 august 2015 07:12
Corect, dar la National Tv. orice este mai bun decat ineptiile zilnice de la ceasta ora. O data pe saptamane este altceva dacat indiene si filmul cat ar fi de slabut, este o capodopera in comparatie cu "Mica mireasa"sau eu stiu ce alceva cu "Khani","Salmani", "Salmahi"sau eu stiu ce lifta cu semn in frunte.
claudiu-daniel-lugoj pe 24 Iunie 2009 15:17
claudiu-daniel lugoj
cred ca va fi fain filmul daca va avea peisaje superbe si efecte speciale foarte bune.
claudiu-daniel-lugoj pe 17 iulie 2010 16:01
foarte slabe efectele speciale.
Sanyi1997 pe 25 August 2012 17:08
Mie mi-a placut!Totul e ok!Sincer sa fiu nu a fost ceva wow,dar a fost bun,munca de echipa,speranta,si curjaul,tot te invata ceva ;)!