Păreri Walker, Texas Ranger

(1993)

Walker, polițist texan

Vegetarian pe 15 Iulie 2011 13:28
Descrierea episodului difuzat la Universal Ch la = http://www.universalchannel.ro/ = apoi apasat pe Program complect - in dreapta jos , si apoi More info - sub episod
. . . Muzica de la genericul de la inceputul si sfarsitul episoadelor din primele serii , merita dat la volum maxim , dupa secunda 16 . Merge si pt alarme la smartfon etc . Pe you tub este la Walker Texas Ranger with Lyrics - www.ProfitMoreMoney.com
. . Frumoasa Sheree J. Wilson merita clonata in cateva mii de exemplare . Femeile frumoase sunt motorul barbatilor vrednici cum este Walker in serialul asta . Este printre ultimele seriale in care sau folosit in rol principal o femeie frumoasa !?

. . Am adaugat in lista Strazi si autostrazi - Talharii = Walker, poliţist texan S3 Episode 17: Zonă de război - partea a II-a - spre sfarsitul episodului , Ciuc Noris conduce sub acoperire o masina pt transportat valori iar Trivete incarca banii si trage cu bazuca intro masina oprita pe mijlocul unui drum cu circulatie redusa .
. . . sa difuzat la Universal Channel… citeşte

Salata_de_Vinete_cu_Ardei_Copt pe 16 octombrie 2014 01:40
De obicei astfel de filme sunt intelese si apreciate mai mult de catre cei care au trait ceva asemanator . Din pacate cei care nu se numara printre aceia care au patit asa ceva , sau nu cunosc macar pe cineva care a patit asa ceva , deobicei nu vor sa asculte de sfaturile nimanui , si ajung sa invate pe propria socoteala ! Se numeste taxa pe prostie . Cine nu primeste sfat , nu merita sa fie ajutat ! Intotdeauna a fost mai ieftin sa previ decat repari .
marian pe 05 Mai 2006 19:58
super. cine canta in coloana sonora?
gabriela2415 pe 30 mai 2009 18:33
Chuck Norris canta coloana sonora ;)
calculitza pe 19 iulie 2010 23:21
:)) :)) :)) foarte tare ... "when the Boogeyman goes to sleep every night, he checks his closet for Chuck Norris" =))
silv_xd_tweety pe 21 Aprilie 2010 20:11
LOL
taraniii din America se bat ca chiorii ..:)) cresc animale si dau cu balegar pe pamant .. people open your eyes ... as face un serial mult mai frumos :X :):D
vladimir84 pe 20 Iulie 2013 18:42
Tin minte ca ma uitam cu placere la Walker. Imi placea Chuck Noriss pentru ca imi spusese tata ca e al doilea din lume la bataie dupa Bruce Lee.
catasmile17 pe 10 Mai 2011 11:38
un serial destul de bun care merita vazut !!!!!!!!!!!!
ADY26 pe 25 Iunie 2009 10:28
Cel ai thare film.
Poi ma uit in fiekre zi nu vreau sa pierd vreo capodopera (filmu) deoarece imi place fffff muuuuult
ioanaa_ioana pe 05 Septembrie 2023 15:39
Stiu ca mi-a placut dar aveam alta varsta.
Decat Hallmark mai bine Chuck Norris.
Un serial minunat pentru copii.

balta67verde pe 29 Noiembrie 2016 19:58
Un serial ieftin care are mai mult rolul de a face propaganda politica. Rahat ieftin !
xzibit pe 26 Iulie 2013 16:10
Unde pot vedea si eu tot serialul subtitrat. Va rog sa-mi spuneti si mie pentru ca sunt un mare fan CHUCK NORRIS!
xerses pe 25 Februarie 2012 13:05
Mi-a placut mult aceasta serie;continea de fiecare data o idee conform careia adevarul trebuie de multe ori aparat.
ornitoring pe 17 Octombrie 2014 20:07
FOARTE BUN
ATI PUNCTT CU NOTE FOARTE MICI DIN CAUZA ACTORULUI, VA ZIC EU, DACA ERA ACEEASI ACTIUNE ACELASI SERIAL, DOARDACA ERA JONNY DEEP, CU SIGURANTA AVEA NOTA 10 .. MIE SILAA DA VOII ROMANNII PROSTIII!
simleuan pe 08 Octombrie 2011 14:24
Cei mai bunci ani ai lui CHuck Norris aici s-au scurs
silebib pe 01 Octombrie 2011 12:58
Taranul roman
Taranul roman tanar,sta la oras si parintii lui muncesc pentru bunastarea puturosului si distrugatorului citadin.Daca faceau asa si americanii, ajungeau si ei la stadiul nostru de dezvoltare.Acest serial,film este pentru cei care pot intelege macar un film elementar.Dar se observa ca le este foarte greu la unii DISTEPTI dar BARFITORI.Stiu macar etimologia cuvantului BARFITOR ?