Păreri Tinker Bell and the Great Fairy Rescue

Clopoțica și aventurile ei în lumea oamenilor

anna.n pe 07 Decembrie 2010 14:41
superb:X:X...mi-a placut enorm felul in care au desenat si explicat in jurnal..insa eu il am cu alt nume: tinker bell and the great fairy rescue
adita.sarbu pe 07 Septembrie 2010 04:47
l-am vazut.. ca multe altele.. si este foarte bun.. trebuia un pic mai multe actiune cam atat :P
deadlord pe 06 Septembrie 2012 17:53
Un film la fel de bun ca si celelalte. Mie mi-a placut si acesta.
Dar_kvampire pe 26 Iunie 2011 11:02
Super este chiar misto ca si celelalte o capodopera 10
fantomita pe 31 Decembrie 2010 20:13
Nu stiu ce credeti voi dar mie unuia mi-a placut e un film animat de familie care iar place oricarui copil..cel mai mult mi-a placut partea cand Tinker Bell incepe sa nu se mai teama de Lizzy..Este un film foarte bun dupa parerea mea merita un 8..sa te gandesti pentru o clipa ca ai putea zbura..o imaginatie bogata a putut avea regizorul..Felicitarilke mele si il RECOMAND la toata lume in special copii
daraba_constantin_laurentiu_fcdb pe 17 Iulie 2017 14:38
Laurentiu
Este cel mai frumos Film animat vazut vreodata,mi-o placut foarte mult acest Film ma uitam cu mare drag la el cand aveam 12 ani, si stiu cine o dublat in Romana Vocea Lui Lizzy este vocea lui Andra Gogan care acuma dubleaza vocea celor 2 personaje indragite de totii copii Plushica si cu Sofia :D Merita Vazut acest Film merita 10 stele :D
XxRedBullxX pe 30 Ianuarie 2014 06:45
Tinker Bell: A Midsummer Storm
O animație frumoasa, l-am văzut la tv de plictiseala, si nu e rau deloc.
cosmin_kedii pe 20 Septembrie 2013 19:23
Farmecul de magie , credința în miracole și bunătatea inimii - " . Clopoţica şi aventurile ei în lumea oamenilor " e tot acolo , în noul desen animat
MNarcis pe 03 Noiembrie 2012 22:35
O continuare la fel de buna ca precedentele doua (insa cu un final mult mai bun, emotionant), doamne ajuta ca nu este vorba de Romania sau ca tatal lui Lizzy nu este roman pt ca se ducea naiba cu sf ''happy ending'' (dar atunci nu mai era animatie pt toate varstele, ci horror cu plus 18 ani). O aventura foarte frumoasa care duce putin (cel putin mi-e mi a adus aminte), de celebrele desene animate (sau celebra poveste) ''Peter Pan''........o continuare foarte buna care merita vazuta, si care la fel ca precedentele ai ce invata!
Tyybi1 pe 31 August 2012 17:52
OK
Pana acum am strans toate filmele din acesta serie. Foarte frumoase. Astept cu nerabdare si urmaroarea " petala din unica floare ". Sper sa ne uimeasca intr-un mod placut.
puffulette pe 02 Martie 2012 14:50
O animatie draguta, l-am vazut la tv de cateva ori cand nu aveam ce face.. merita vazut, mai ales de catre copii
Banana02 pe 21 Februarie 2012 04:19
exceptional n-am cuvinte felicitari pentru toate partile abia astept sa apara a 4 a parte :D
krisscrissy pe 21 Noiembrie 2011 15:22
un film interesant dar parca ii lipseste ceva, primele doua filme au fost mult mai bune, oricum merita vazut
ane_mona pe 25 August 2011 19:04
frumos filmul...mai ales ca o contine pe legendara clopotica
lumaxya pe 06 Iulie 2011 17:46
De fiecare data cand m-am uitat la un film Tinker Bell am simtit iar ca sunt copil! Abia astept urmatorul film!
cosmin220304 pe 03 Iulie 2011 10:45
Inca o capodopera de la disney.Foarte frumos filmul!
poison4you pe 19 Iunie 2011 11:44
este o poveste absolut fermecatoare ...ca toate cele ale lui Tinker Bell..!!
morfil pe 03 Iunie 2011 17:30
Minunat!
Deja am luat si Tinker Bell 2008 si Tinker Bell - The Lost Treasure 2009. De abia astept sa le vad!

M-am reintors in copilarie pentru 1 ora. A fost inefabil. Merita calatoria catre sufletul nostru mic si dragut :)

nicku3se pe 07 Mai 2011 14:47
Capodoperă
Capodoperă . Foarte frumos filmul .....................................................................................................................................................................................................
alecs.bradeni pe 27 Aprilie 2011 19:51
am vazut filmul ...destul de bun(fata de scooby do)...il recomand
Mihai2508 pe 15 Ianuarie 2011 00:57
Povestea din film este una foarte frumoasa, si te relaxeaza, mai ales intr-o perioada stresanta. Nu ma asteptam sa iasa o continuare atat de buna.
shadow87 pe 22 Noiembrie 2010 06:58
A fost ieri pe Disney Chanel, sigur va mai fi. A fost interensat, la anu o sa mai apara inca unul din ce am auzit.
27ade27 pe 21 Noiembrie 2010 13:27
Mi-a placut. Acum s-a terminat. E un film dragut pe care il vizionezi cu drag chiar si de mai multe ori.
crylyn pe 18 Noiembrie 2010 17:25
Pt iubytha
Daca vrei sa-l vezi uitate pe disney channel pe 21 noiembrie ca il da acolo, si eu sunt curios cu ce va fi
iubytha pe 17 Noiembrie 2010 20:41
vreau si eu sa-l vad...cum pot face???ca nu il gasesc nicaieri stiti cumva??
Dar_kvampire pe 12 ianuarie 2011 13:32
pe disney channel dar nu stiu cand afost dat devreo 2 ori pana acu sper sal mai dea

Film - Tinker Bell and the Great Fairy Rescue

Tinker Bell and the Great Fairy Rescue