Păreri Thriller

Thriller

kanibalo pe 09 Iunie 2010 18:53
Genial videoclipul,cel mai mare superstar Michael Jackson , R.I.P
andyy pe 22 Ianuarie 2011 21:12
Genial de la un geniu! Michael ramne si prin acest videoclip nu doar un deschizator de drum spre ceea ce urma sa insemne videoclipul, dar va ramene si de neegalat. A oferit perfectiunea din prima.
mjdiva pe 09 Ianuarie 2011 13:07
Nu stiu daca e vreo persoana careia sa nu-i placa acest videoclip.
robywolf19 pe 02 Mai 2012 11:33
FENOMENAL!!!
Cel mai tare videoclip din toate timpurile, si cand te gandesti ca are 30 de ani de cand e facut, niste efecte speciale magice la fel ca in toate videoclipurile lui, nici in ziua de azi nu vezi asa efecte, cu toate ca media si efectele speciale s-au dezvoltat maxim, doar la Michael e posibil asa ceva. Voce,dans,efecte,videoclipuri,muzica,carisma,vestimentatie si talent cat cuprinde = MICHAEL JACKSON!!!
user-5ba54ef3d1f00 pe 09 Februarie 2019 09:31
Un adevărat rege al muzicii! Este un adevărat geniu, o minte sclipitoare! Nimeni, niciodata nu se poate compara cu el????❤????????????
carmen_angelus_romila pe 06 Octombrie 2018 20:57
Un scurt-metraj incendiar, un foarte bun vidioclip, realizat intr-o maniera atipica filmarilor muzicale de pana acum, un "Thriller" pe care numai genial Michael Jackson putea sa-l conceapa.
CocosulBogdi pe 07 Februarie 2015 16:15
Intr-adevar,un videoclip reusit pentru vremea respectiva,le intrece si pe multe din ziua de azi,dar nu prea cred ca se poate incadra in categoria filmelor,adica majoritatea filmelor au de la o ora in sus,iar videoclipul are doar 13...Oricum,super videoclip! Nota 10!
Miiku pe 04 Decembrie 2013 21:22
Respect pentru Michael Jackson.. o adevarata legenda!
deadlord pe 29 August 2012 18:05
Superb scurt metraj, Foarte reusita si muzica si absolut totul.
matew10 pe 06 Februarie 2012 11:59
Un musical de exceptie, un punct de reper in cariera marelui artist Jackson ce imbina pop-ul, dansul intr-un ambient intunecat.
Dar_kvampire pe 25 Noiembrie 2011 10:46
Genial Michael Jackson este si va fi regele a tot cea ce inseamna Muzica si videoclipuri R.I.P
ciprian34 pe 09 Mai 2012 20:57
Sunt de acord ca muzica lui e buna dar nu si videoclipul,acest om a avut ceva necurat in el,de unde si sfarsitul lui tragic.
Ovidiu239 pe 16 martie 2013 23:39
Cica "sfarsitul lui tragic"... Toata lumea moare, Dumnezeu sa-l ierte! Un sfarsit fericit cum se putea? Sa traiasca vesnic?