Păreri The Unbearable Weight of Massive Talent

(2022)

Insuportabila povară a talentului

Costirik pe 10 Iunie 2022 23:26
A trebuit sa caut pe imdb ultimul film pe care l-am vazut cu Nicolas Cage. A fost Ghost Rider 2 din 2011, acum 11 ani:))). Au urmat atat de multe mizerii, incat nu am mai indraznit sa ma uit la altul. Asta pentru ca era unul dintre actorii mei preferati inca din copilarie si nu am vrut sa vad cum se scalda in rahat. Filmul acesta nu e o capodopera, dar e un pas mare pentru o revenire a lui Nicolas Motherfucker Cage. Nu ca ar fi plecat undeva:)).
user-5ae0276cb48ac pe 02 Aprilie 2023 01:37
Un film bun cred că merită nota 7 , despre Cage ce sa zic : nu știu când ia crescut parul sau poate și-a făcut implant la banii lui ? Oricum a fost la înălțime cu rolul ,comedie nu prea a fost doar umor englezesc ... Merită vizionat ,recomand !
bloodthirst pe 01 August 2022 14:11
Nu este o capodopera, e un film bunicel pe care l-am urmarit cu placere. Nu i s-a facut reclama, aici nici sinopsis nu are. Daca doriti o comedie cu putina actiune, il recomand cu placere!
xerses pe 10 Iunie 2022 16:50
Din nou reuseste Cage sa aduca bucurie pentru cei care il indragesc ca actor. Filmul are un scenariu bun, iar actorii sunt excelenti.
dany6960 pe 23 Aprilie 2022 14:00
Nici nu mai stiu de cand n-am mai vazut un film bun cu Nicu Cusca. E, asta e genul de film la care nu regreti ca te-ai uitat. Are actiune cat si faze haioase in el din care amintesc doar doua:

- Cum il cheama pe proprietarul casei?
- Javi.
- Uite cum sta treaba, daca Javi vrea sa i-o sug, sa-i fut nevasta sau sa ma uit la el cum si-o fute atunci nu sunt de acord.
- Eu sunt Javi.
- Nic Cage, incantat.

- N-am rapit pe nimeni. Cum nu stii asta? Doar esti de la CIA.
- Singura organizatie din care fac parte e Breasla Actorilor.

Sheev12 pe 28 aprilie 2022 16:37
o faza foarte haioasa, nu-i de mirare ca ti-a placut filmul.