Păreri The Tomorrow People

(2013)

The Tomorrow People

raulk pe 29 Noiembrie 2013 16:18
In sfarsit,dupa 2 luni de cand sa lansat serialul cinemagia ii face o pagina a serialului care este unul foarte bun si merita un al 2 sezon,dar sa vedem.
Razvan600 pe 06 Decembrie 2013 14:06
Un serial foarte bun ce imi aduce aminte de seria "Heroes", sper sa prinda cat mai multe sezoane.
Ami_Amiutza pe 04 Octombrie 2014 15:18
Un super serial il ador si mi-as dori la nebunie sa faca si sezonul 2
Beastmaster pe 18 Martie 2014 10:20
merita urmarit
nu a inceput chiar in forta dar creste incet ca multe alte serii. Personajul principal este hilar, seamana un pic cu Tom Cruise si se chinuie sa faca moace la fel ca el, dar ce reuseste inca mai bine sa transmita este acea frustrare surda pe care o simteai si la Cruise :)
sabiutza pe 30 Ianuarie 2014 23:16
Interesant
Sper sa nu se termine ca-n pom cum s-a terminat cu Heroes. Mai bun era Heroes, dar si asta este foarte interesant si captivant. Nota 9.
anca_raluca pe 17 Ianuarie 2014 12:19
E super!!!
dupa parerea mea este un serial chiar foarte bun, pacat ca apare cate un episod in fiecare saptamana...dar merita vazut
spartacus pe 04 Mai 2014 10:00
Asa este, serialul seamana foarte mult cu HEROES, dar, din punctul meu de vedere, Heroes a fost mult mai reusit, efecte speciale mai bine realizate, personaje diverse si fiecare cu puteri diferite, or aici sunt doar cateva puteri si atat. In plus, nici nu te tine cu sfletul la gura episod de episod cum reusea HEROES. Recunosc insa ca si acesta e interesant, dar inferior lui Heroes, cum am spus. Parerea mea, desigur.
CristiFabian pe 13 Decembrie 2013 10:53
Am vazut primele episoade, dupa parerea mea e foarte slab