Păreri The Seeker: The Dark Is Rising

(2007)

Vestitorii întunericului

andrei649 pe 07 Iunie 2010 01:21
s-a filmat in Ro
haha! La filmul asta am fost la figuratie! :))
S-a filmat in Bucuresti la scoala americana

bogdan0125 pe 03 Aprilie 2010 23:18
Momente bune, dar doar atât
Un film foarte nereusit. Singurul lucru cat de cat acceptabil in acest film sunt efectele speciale, dar nici ele nu sunt pre reusite. Scenariul este slab, de actori sa nu mai vorbim, cat despre poveste, foarte previzibila, inca din prima jumatate de ora. Deci este un film pe care nu-l recomand nimanui.
rrs85 pe 03 Aprilie 2010 13:02
Asteptari mari, rezultate extrem de mici, mediocre... Cam asa s-ar caracteriza traiectoria acestui film!
Cristi Weed pe 08 Mai 2008 21:20
Dupa trailer ma asteptam sa fie o capodopera : efecte speciale bune , un film care parea a fi pe gustul tuturor ! Din pacate , filmul a fost slab , poate prea slab :( !
marius stanciu pe 29 Ianuarie 2008 20:57
pacat ca nu exista si juma' de stea
flo pe 12 Noiembrie 2007 16:53
mai intai eu zic sa inveti sa scrii corect romeneste,cat despre film slab spre foarte slab,nu inteleg cum de are 4 stele pe acest site.Ce v-a placut oameni buni la prostia asta de film??
rayker pe 04 August 2012 17:36
slab
Un film sub asteptari, o pierdere de timp daca vrei sa vizionezi mai bine te uiti la alt film pentru ca asta.....
par4zi7u pe 09 Septembrie 2009 13:51
bunicel
mie mi sa parut un film bunicel ...
cam plictisitor in unele momente dar merge de vazut cand esti plictisit si n-ai ce face

cosmin742000 pe 24 Octombrie 2017 09:17
O mizrie de sa ii zicem film american , deci nimic nou...
CalTurbat pe 28 August 2012 10:56
Nota mea pentru poster
nu am vazut filmul dar imi place posterul! poate in curand ma voi si uita la el!
rodriguez pe 15 Septembrie 2010 15:57
in filmul asta si eu am jucat, eu eram ospatarul care aduceam cafeluta pentru wendy creswon ....glumeam! hmmm...bunicel dar parca daca nu era asa graba la scenariu se putea face ceva cu adevarat extraordinar!
Mihai2508 pe 08 Septembrie 2010 18:14
Am crezut ca filmul o sa fie foarte bun, dar m-am inselat, ideea este bunicica, dar modul in care a fost realizat filmul, lasa de dorit, se putea mult mai bine.
Stan Liliana pe 12 Iulie 2007 01:43
Eu am fost dublura lu emma si mia plakut foarte moolt sa lucrez cu actorii nici unu nu mi sa parut fitzos mai ales mam imprietenit ku wendy creswon si as vrea sa stiu ei yoo kum as putea sa dau de ea ka imi este door de eaaaaaaa:((:(:((:(