Păreri The Predator

(2018)

Predatorul

psihologu pe 10 Martie 2016 12:15
Cand Predatorul aterizeaza in 2018
Primul Predator a fost un succes rasunator si ramane, in continuare, un clasic al genului Action/SF. De atunci, franciza parea sa o ia in jos cu sequels din ce in ce mai slabe, apoi Robert Rodriguez parea sa fie pe drumul cel bun, in 2010, cu Predators, intorcandu-se la origini si facand abstractie de Predator 2 si, slava Domnului, de ambele filme Aliens vs Predator.

Filmul este o pelicula de actiune SF buna, dar nu pot sa o incadrez la filme Predator. Cel putin, nu daca esti genul nostalgic, deoarece filmul face o treaba perfecta la un singur capitol. La acela de a arata cat de mult s-a transformat lumea din 1987 si pana acum. Unde in original Predatorul se lupta cu Arnold deoarece il doreste ca trofeu, aici Predatorul “avansat” se lupta cu un metrosexual, o femeie si un copil cu autism. Dar ce asteptari sa am de la scenaristul Monster Squad…

misumosu pe 27 Februarie 2017 10:46
NU
NU. Va fi aceiasi „ciorba„ americana cu conotatii distructive si incitarea maselor populatiei terrei impotriva altor civilizatii extraterestre considerate ostile de catre masonerie si cabala (noua ordine mondiala)
peter_ennis pe 05 Iulie 2017 02:52
Sper sa fie bun
Nu ma intereseaza actorii,desi ar fi frumos sa il vedem pe batranul arnold in film...nust un rol de general in armata unde ii invata pe alti cum sa invinga un predator....DAR....CEL MAI IMPORTANT...locatia sa fie tot in JUNGLA pt ca asta a dat tot farmecul filmului din 87
niggeremall pe 27 iunie 2018 21:59
cam asta am scris si eu la traileru de pe youtube inafara de faza cu arnold. ba, deci nu poate sa ofere senzatia pe care-a oferit-o primul predator dar macar sa nu se abata in mod drastic de la original. as prefera sa-mi lase memoria-n pace, adica asa cum stiu eu primul predator.
AeroX pe 17 septembrie 2018 10:26
Si Predators (2010) tot in jungla a fost (doar ca nu pe Terra) si a fost nemaipomenit de fad si nu s-a petrecut cu adevarat nimic in el. Personajele au fost fix de umplutura in cadru. Ce rost are sa tot repeti aceeasi reteta ca in primul film? Merge o data, primeste laudele cuvenite (mai ales pentru Arnold), dar dupa aia gata. Pana la urma pana si in acest film recent lansat se amesteca aceleasi elemente (desigur), dar macar nu bate pasul pe loc, pe langa actori mai rasariti si roluri mai comice avem si un pusti autist sclipitor de mare interes pentru pamanteni si predatori deopotriva. Chiar mi-a placut acest lucru. Iar mega predatorul de la final a fost la inaltime pana a cazut asa cum era de asteptat (faptul ca asta e previzibil nu un lucru rau) :))
Gallagher pe 11 Mai 2018 21:36
NU e sinopsiul filmului
Asta NU e sinopsiul filmului. Mai cercetati si voi, mama masii de mesrie!
SDAO pe 02 Iulie 2018 18:53
Va fi un film mediocru de nota 6 ca de obicei.
Cu multe efecte speciale, actori slabi, predatori peste tot, fara fir rosu... va fi un film de duzina.
ddirty_devil pe 24 august 2018 10:17
De unde naiba stii ????? Daca filmul apare in septembrie.....
dragos__81 pe 12 septembrie 2018 22:47
El e regizorul
ddirty_devil pe 24 August 2018 10:20
CINEMAGIA SUNTETI NISTE NESIMTITI ! ! !
Cum a zis si user-ul Gallagher, acesta nu este sinopsis-ul filmului, cum dracu acceptati asa ceva fara sa va documentati iar eu cand fac sinopsis la animatii nici nu le bagati in seama, le tineti in stand by.......
georgel_ilie pe 01 Septembrie 2018 12:57
Mari cinefilii vă dați cu părerea și nici măcar nu ieșiți din casă ????????????
makomomo pe 08 Septembrie 2018 11:35
Old Arnold and old Predator - the best
Aveam 11ani cand taicamiu m-a dus la cinema la primul SF din viata mea si primul film cu Arnold.Nu stiam eu multe atunci dar am urmarit filmul secunda cu secunda, mi-a marcat viata si mi-a deschis apetitul pt aceste filme iar Arnold a devenit actorul meu preferat.Revad din cand in cand Predator 87 la tv pe diferite canale pe unde il prind, ce film, ce senzatii...oricat se vor stradui sa il refaca, fara Arnold si fara atmosfera din jungla nu are niciun farmec.Le-am vazut sipe urmatoarele au fost mai putin reusite.Remake-uri pe care le uiti.Chiar si cel cu Adrien Brody din 2010, tot in jungla dar...departe de original.
Ce nu uiti...este Predator din '87 cu Arnold Schwarzenegger...

dany6960 pe 12 Septembrie 2018 21:44
HAI CU PARTEA A DOUA
AL MAI TARE PREDATOR DIN TOATA SERIA, COMEDIE SI ACTIUNE LA PACHET, SAU DIN CICLU' "UN PREDATOR CRESTE LA FIRIDA MEA"
mihnea_aspru95 pe 13 septembrie 2018 01:07
La cum s-a terminat, ar cam trebui (şi tot Shane Black să-l regizeze ar fi mişto, dar de data asta să bage un ton mai aspru), dacă face peste 200 milioane de dolari, sigur va avea încă o parte (cel puţin), dar peste 3 ani aş vedea una. Porţiunea mare de comedie e datorată lui Black (care e şi bună, nu forţată ca în Deadpool 2).
dragosalexandru123 pe 13 Septembrie 2018 19:25
film de categoria "B"
Nota mea este 2 deoarece este cel mai panarama film vazut anul asta la cinema - in avanpremiera. Pe langa faptul ca are unele secvente care zici ca sunt regizate de un "regizor beat" - nu au nici o logica (secventa in care sotia eroului principal este ignorata de un predator)... tot filmul are doar 3 mari secvente de lupta - extrem de putin, dupa parerea mea!
BogdanP. pe 14 Septembrie 2018 02:40
Aveam asteptari mai mari, e un SF obisnuit care nu se ridica la nivelul primelor 2 parti , sunt unele faze exagerate , altele banale care-l fac cam neserios. Este cam cum a fost "Alien :Convenant" pentru seria Alien. Unde-s filmele de alta data ?
DariusEU pe 1 decembrie 2018 15:58
Alien :Convenant a fost un film bun in care am aflat multe raspunsuri legate de Xenomorph si Engineer.
AeroX pe 2 decembrie 2018 10:13
Si cam ce ai aflat tu Darius despre Engineer? Scuipa tot. Ca noi restul am ramas tare nauciti de final.
BuiacGeorge pe 14 Septembrie 2018 21:16
M'a dezamagit complet :((
Cred ca este cel mai slab din toate seriile Predator.

dieratte pe 15 Septembrie 2018 00:50
daca vrei sa pierzi 2 ore din viata ta acest film e perfect . E atat de bun incat iti dai seama cat de incult esti. Daca nu știai afli acum ca Soldatul america poate zbura pe o nava spatia , comunica telepatic si mai ales el isi poate tine " scaunul " in el timp de 5 zile un adevart erou. A si sa nu uitam o profesoara de Biologie e cum spun americani A bad mother fucker ...
Nota 1

romanashul pe 15 Septembrie 2018 14:13
O alta tampenie hollywood-iana cu priza la ignoranti si la pustani imberbi care nu erau nascuti pe vremea cand Shwarzenegger venea de hac unui Predator intr un film devenit cult si muult mai bun decat tampeniile astea de azi.
BogdanP. pe 22 decembrie 2018 03:16
Cel cu Shwarzenegger din '87 a fost si va ramane o capodopera !
AeroX pe 15 Septembrie 2018 17:57
Actiune, entertainment - bifate. Mai mult nici nu e cazul la aceasta franciza
Mai ignorati comentariile negative deloc sau foarte slab argumentate. Filmul chiar este cu mult peste Predators din 2010. Personajele sunt majoritatea lor chiar mai simpatice in acest episod. Ah, da, nu e ca Predatorul anilor '90, nici nu trebuie sa fie. Cine naiba mai are pretentia de a cere fix acelasi fucking lucru de la un film cu Predator? Adica urmarire in jungla, hunter-ul e abia observat, atacand din umbra, numai suspans si spaima bla bla, prea neinteresant cand se schimba focus-ul mai mult pe aceasta specie extraterestra si conflictele interne ale Predatorilor de diverse feluri, nu-i asa?
Sau ca, vai, n-are poveste, n-are nu stiu ce. Bai oamenilor e un SF care nici n-are carti la baza. Nu e un Lord of the Rings sau Harry Potter. Pana si Ridley Scott s-a cam pisat efectiv pe seria lui cu Aliens, pierzandu-ne prea mult intr-o fantana de incertitudini cu fiecare film nou care… citeşte

Viva60 pe 15 septembrie 2018 21:44
Cu adevarat amuzant filmul si nu credeam ca putea fi asa de distractiv pentru un nume Predator. Vad ca altii aveau alte pretentii de la el, n.a fost pe gustul lor.
AeroX pe 2 decembrie 2018 10:14
Chiar am fost de mic copil fan al filmelor Predator. Dar diferenta e ca spre deosebire de unii dintre voi, eu am invatat de la o varsta ca mancarea isi mai schimba gustul. Iar producatorilor nu le pasa daca te otravesc, ei vor sa incaseze banul.
ivlad405 pe 15 Septembrie 2018 21:53
Vorbiti prosti comentati ca gastele eu amurmarit fiecare film predator si acest film mia placut.
Asa sunteti voi javre javrele se mananca nu va placut nu comentati ce nu va apartine jevrelor

preda_diana pe 16 Septembrie 2018 01:10
Nici prea prea, nici foarte foarte...este un film bun de sfârșit de săptamână.
alin_gebescu pe 17 Septembrie 2018 00:26
Dezamagire totala!!
Desi ideea lui Shane.. este originala.., a dat cu el de toti peretii!!! Scene nefinisate... glume intre caractere introduse .. total aiurea.. actiuni inexplicabile ('cainele' preadator-ului care apare la sfarsit. dupa ce fusese inchis in acea masina, care tot scuipa lucruri). Puncte pozitive: lupta din interiorul navei extraterestre de la sfarsit.. + ideea costumului de la sfarsit.. Normal ca Arnold.. a refuzat sa apara chiar si pt cateva secunde in asa ceva.. N-ai cum sa apari.. Deci a fat cu el de toti peretii.. ft pacat. "Predators".mult peste acest film.. (nu la efecte CGI insa overall). Pacat inca o data.. unul dintre filmele preferate ale copilariei noastre... facut praf de... francize..:(
ionion1992 pe 17 Septembrie 2018 20:18
Acum am iesit de la film , nu a fost un film chiar prost dar nu recomand sub nicio forma sa fie vazut la cinema sfarsitul ce a mai fost de el si cayeva scene de actiune in rest plictiseala .Merge vazut odata dar acsa .
bulldo8 pe 18 Septembrie 2018 23:57
O pușcărie de film plângi și razi. Plângi banii pe bilet și razi de prostii care intra.
AeroX pe 19 septembrie 2018 09:14
Daca esti atat de sarac probabil ca e de inteles. Apoi ca razi de cei printre care si tu te incluzi... Va lipseste clar unora un simt grav al autoironiei si culmea ca va dati pisoi pe net.
lavvw pe 20 Septembrie 2018 11:34
Mi-a placut de 10 ori mai mult decat Misiune Imposibila. Are suspans, umor, actiune. E un film bun, SF, de nota 6 pe IMDB.
nico_nicolle pe 22 Septembrie 2018 12:38
Comedie neagra. Sf amestecat și ambiguu. Actori așa și asa..per ansamblu mie mi-a placut
user-5ba80bf3dd555 pe 24 Septembrie 2018 01:04
Filmul e foarte slab. Scene de violenta inutila si exagerata, actori slabi si dialoguri cu multe injuraturi si lipsite de inteligenta. Ce m-a frapat este casa cam saracacioasa a personajului principal, fost comandant, de unde deduc ca nivelul de trai in America este astazi unul precar. In rest actiunea greu de urmarit, uneori fara fir logic, cu personaje de-a valma. Am pierdut 2 minute din film citind un mesaj pe telefon si dus a fost, n-am mai inteles nimic dupa aia. Pierdere de vreme si de bani.
AeroX pe 24 septembrie 2018 17:56
Data viitoare opreste-te doar la Mc-ul din mall si uita-te pe telefon in voie.
bloodthirst pe 24 Septembrie 2018 13:09
2-3 actori care sa atraga atentia, cateva scene cu ceva efecte speciale (au fost parca, nu?). Rapaiala cat cuprinde: pistoale, mitraliere, grenade si ceva arme din alta galaxie. Au fost cateva momente funny si asa a iesit ''minunatul'' Predator, mai exact: nimic special de apreciat din pacate.
user-5baae178411ea pe 26 Septembrie 2018 04:49
Inca nu am vazut filmul dar o sa ma uit ca mi-a placut trailer-ul , dar in schim m-am uitat la comenturi inainte sa ma duc la cinema sa-l vad si cred ca sunt cativa care au dreptate desi sper sa ma insel si sa imi placa filmul, dar din pacate cred ca e si vina regizorilor care vor sa se acomodeze cu moda (parca nu se mai pune asa mult suflet in ceea ce se face in lumea asta ,asa cum se facea mai demult), si ma refer aici si la tom si jerry acelea vechi facute de william hanna si joseph barbera , astea noi nici nu se compara ca si umor si atunci nici nu foloseau cuvinte multe.Parerea mea e ca se poate face un film bun si in zilele noastre dar ca trebuie sa fie facute mai cu pasiune si gandite mai mult chiar daca dureaza mai mult producerea lui(ex: Avatar) . Oricum o sa ma uit la Predator, sper sa imi placa.Respect tuturor:)
cornel_rahira pe 27 Septembrie 2018 09:10
Film bun merită, dar finalul lasă loc de interpretare
Ionut090 pe 29 Septembrie 2018 19:21
foarte bun,recomand cu placere+efectele speciale foarte bune si ele.
xerses pe 11 Octombrie 2018 16:23
Din pacate, filmul pare unul banal daca n-ar fi cateva elemente de SF si efecte speciale.
demmonika pe 13 Octombrie 2018 15:42
destul de bun
Un film de vazut pentru fanii seriei Predator dar povestea in sine nu m-a impresionat ca si la celelalte filme...dar interesanta din alt punct de vedere.Efectele speciale insa foarte bune, pentru asta merita vazut.Ideea in sine ca extraterestii vin din ce in ce mai intelgenti si de pe fiecare planeta ia ce e mai bun pentru a si dezvolta capacitatea de lupta si a-i face niste "predatori" mai iscusiti face ca filmul sa-ti placa.Ca si in alte filme din serie exista 2 predatori,care lupta unul contra altuia si pentru care oamenii sunt tinte vii cu care se joaca.
morfil pe 23 Octombrie 2018 23:19
L-am văzut la cinema alături de prieteni. Efectul 3D a fost peste medie, acțiunea acceptabilă. Personajele sub orice critică. Povestea? Puerilă. Nota 6 cu indulgență, de dragul trecutului glorios al seriei și prietenilor mei care au îndulcit călătoria.
6Patronul9 pe 24 Octombrie 2018 20:12
Superficial
De la Shane Black aveam asteptari uriase.Acest film avea potentialul de a fi cel mai bun din serie de la primul incoace.Ce a iesit in schimb a fost un film total mediocru,ce pare facut in mare graba si da impresia ca e incomplet.Imi miroase a studio interference.Nu zic ca mi-a displacut intru totul,insa a fost oricum o mare dezamagire.5/10 !
carmen_angelus_romila pe 12 Noiembrie 2018 10:00
Seria de filme sf, si de anticipatie "The Predator" revine in forta cu o noua aventura, atat al vanatorilor din univers, capabili sa distruga planetam cat si al eroilor, constituiti ad-hoc, din fosti luptatori de gherila, hotarati sa salveze umanitatea.
Licurici75 pe 18 Noiembrie 2018 12:15
O mare prostie dezamagitoare
Aveam pretentii de la Twentieth Century Fox dar observ ca imita Disney-ul. O porcarie de regie, cu actori foarte slabi si prea multa panaramo-mistocareala nonsensica. Macar Predatorul a inceput sa vorbeasca engleza. Doamnefereste daca invata chineza
user-5bf412653c9c0 pe 20 Noiembrie 2018 16:29
Daca ești fan al seriei NU te uita la această porcărie monumentala, dacă ești doar fan al genului Sf/horror la fel,NU te uita.Acest film este o comedie proasta.Huo shane black!
Horatiucrisan pe 22 Noiembrie 2018 22:30
Din păcate constat ca odată cu trecerea timpului, regizorii și scenariștii americani rămân în pana de idei readucand pe ecrane aceleași personaje și continuând sa ne servească aceeași ciorba reancalzita. Seria Predator a devenit adevarata telenovela și dacă am crezut ca The predator 2010 în regia lui Nimrod Antal e cel mai prost din serie, cu siguranță m-am înșelat. Filmul din 2018 e o aiureala fără cap și coada susținută de un scenariu previzibil, o actiune greu credibila și efecte speciale plus împușcături la greu. Din păcate nu mai putem vorbi de un SF plin de suspans, avem de a face cu un film plin de împușcături, explozii, interpretări actoricești de toată jena și un scenariu scris parca pe genunchi între doua guri de cafea și o țigară. Pierdere de vreme. Cinematografia americana involueaza drastic un ultimii ani mizând doar pe efectele… citeşte
lapidarium pe 28 Noiembrie 2018 01:45
Caterinca
Cel mai idiot episod din seria Predatorilor. Bleah!
Method_Man pe 28 Noiembrie 2018 13:29
Observ ca multi sunt indignati de calitatea acestei productii, in raport cu asteptarile lor. Eu am fost sa-l vad intamplator, la insistentele altor prieteni si spre surprinderea mea chiar nu m-a dezamagit deloc. Dimpotriva. De ce spun asta ? Lasand la o parte primul Predator, un film care a revolutionat oarecum lumea sf-ului la vremea aceea, urmatoarele au fost din ce in ce mai absurde si trase de par. De la cel cu Danny Glover s-a cam oprit farmecul francizei. Ei bine, in cel din urma am gasit o combinatie foarte ciudata de umor cu actiune, si pentru mine a fost o incantare sa-l vad la lucru pe ofiterul Steve Murphy din Narcos aka Boyd Holbrook, pe controversatul Thomas Jane si per ansamblu intregul crew a fost ok. Bineinteles, actiune cam neverosimila pe alocuri, scenariul putea fi mai bine lucrat, dar filmul nu plictiseste si chiar leaga cumva intreaga istorie a Predatorilor, intr-un… citeşte
AeroX pe 2 decembrie 2018 10:11
Exact. O opinie decenta. Bravo! Unii asteptau iar sa vada Predator-ul cu Arnold. Atata stiu ei. Chiar e diferit fata de restul filmelor, e adevarat ca e mai focusat pe entertainment decat pe mister/spaima, dar de ce nu?
M@ryus pe 30 Noiembrie 2018 22:56
The predator imi aminteste de filmele lui Uwe Boll - high budget & visual effects, bad script and actors. Nu a fost chiar asa rau, nu regret ca l-am vizionat dar ma asteptam sa fie mai bun.
DariusEU pe 01 Decembrie 2018 15:46
Film ce nu respecta seria Alien-Predator
Pentru ca sunt fan filmelor Alien si imi place aceasta poveste creata in jurul speciei Xenomorph am urmarit si filmele din seria Predator.
Acest film pot spune ca este o parodie pentru ca de la inceput am observat calitatea neobisnuit de scazuta a efectelor dar cel mai important lucru este ca filmul este facut pentru alt public, fiind prezente multe scene comice care se pot observa in filmele din universul MARVEL.
Sper ca urmatorul film Alien sa nu repete aceste greseli si sa fie unul in care o sa aflam mai multe detalii despre ''Engineer'' si cum au aparut oamenii pe pamant.

user-5bcfab9965006 pe 03 Decembrie 2018 00:23
Un film bun. Chiar un film bun. Abia astept urmatoarele parti.
lavara_laiarna pe 08 Decembrie 2018 19:06
Agitație și gălăgie multă în jurul unui copilaș. .priceput.
LuchianS pe 12 Decembrie 2018 18:18
Dezamagitor total
Cel mai prost film din serie (daca mai face parte). Sunt o groaza de lucruri fara sens si noima in film.Si dau cateva exemple cu riscul de a da spoiler.
„Predatorul executa toti soldatii cu lovituri fatale dar cand e vorba de personajul principal doar il tranteste pe pamant...Cum armele proprii ale alienului se activeaza impotriva lui sa il omoare? Plus ar fi imposibil sa descifrezi un limbaj extraterestru intr-un timp atat de scurt si mai ales de un pusti ori cat de genial ar fi.Invizibilitatea nu are nici o logica cu bila aceea iar scena cu nava de la final e...absurda total.De ce? Pai stimabilii eroi sar pe nava predatorului si ei nu au nici o problema cu echilibrul, presiunea aerului, miscarea, viteza cu toate ca aceasta sigur ar fi avut ceva viteza iar finisajul pare alunecos.Dupa toate astea, domnul soldat intra in ea ca si cum ar fi la el acasa.Dintr-o data el stie parola… citeşte

AeroX pe 20 decembrie 2018 17:26
"Predatorul executa toti soldatii cu lovituri fatale dar cand e vorba de personajul principal doar il tranteste pe pamant.." - codul de onoare al Predatorului zice ceva? Nu. Fa-ti temele. Ca filmele de acest gen n-au logica sau realism la modul general e una (nu vad de ce tocmai acest film ar avea acest pacat fiindca si in restul filmelor din serie se intampla asa ceva), dar ca nu pricepi Predatorul deloc la modul general e altceva. " De ce nu a folosit primul predator acel costum pentru a-l invinge pe „the big one” si ar lasa asta pamantenilor?!" Ei bravos! O concluzie mai proasta decat tot filmul :)) Rezulta ca pana si banalul subiect al filmului pentru copii de clasa a 2-a nu l-ai priceput. Film nerecomandat pentru cei cu IQ ridicat? Mai penibil si cringe de atat poti fi? Am mai auzit eu si de la unii care voiau sa para inteligenti din cale afara si critici de elita cu Lord of the Rings sau Hobbit ca de ce n-a chemat Gandalf vulturii de la bun inceput si nu ne mai lungeam in nu stiu cate episoade. Cum e vorba aia? Ah da. Degeaba esti destept daca esti prost.
LuchianS pe 31 decembrie 2018 04:27
Probabil ai simtit ca ai un Iq mai scazut si te-ai gandit sa comentezi(asta explica lipsa gandirii critice si respectul celorlalti).Te-ai simtit ofensat de parerea personala a cuiva si te-ai gandit sa insulti.Sau probabil tu ai scris scenariul si te-ai simtit jignit saracutul de tine. Ramai la Harry Poter si Twilight pentru mintea ta aparent ingusta rau.
Sorin87 pe 16 Decembrie 2018 21:44
Am asteptat cu mare interes sa vad filmul pentru ca sunt un fan Predator si nu ma asteptam ca la final sa lase loc de continuare
claudiu-daniel-lugoj pe 18 Decembrie 2018 20:08
Dintr-un film serios,a devenit o bataie de joc adusa acestui film,prin aceasta parte.Povestea e banala,actori mediocrii,emotie zero.Un film ce nu merita vazut,sunt ore pierdute degeaba.
user-5c1ce205ecf11 pe 21 Decembrie 2018 14:56
Bun film....na fost nici mai slab nici mai bun din seria Predator...acuma fiecare cu parerile lui. Mi-e unul mia placut
Costirik pe 26 Decembrie 2018 21:22
Filmul e pur entertainment de la un capat la altul, in rest e un haos total. Montajul parca e facut de amatori.
andystarx pe 27 Decembrie 2018 00:16
DIn pacate datorita exagerarilor uriase si aici ma refer la toate aspectele la care s-au ajuns ,in cinematografia americana,nu pot sa ii acord mai mult de un 6 ! Filmul lasa loc de noi continuari,tehnologia din zilele noastre,are si parti bune,dar si rele,putea fi foarte bun acest film care nici nu se compara cu primele 2 clasice ,de avp ,nici nu mai vorbim! Sunt curios ca fan al sf urilor originiale cu care am copilarit ,unele fiind chiar Predator, ce va urma ,insa nu am prea mari asteptari !
ShadowBoy20 pe 13 Ianuarie 2019 14:23
Am avut ceva asteptari de la filmul asta,m-a dezamagit complet,foarte slab,si-au batut joc de aceasta serie!
Mihai2508 pe 20 Ianuarie 2019 23:08
Mai mult din nostalgie
Un film care se doreste a fi o continuare interesanta, dar din pacate pierde la acest capitol. Nu se ridica la nivelul celorlalte filme, desi are suficienta actiune, chiar si cateva faze comice.
kasmyn pe 28 Aprilie 2019 21:59
pot sa spun ca este bunicel, dupa ce l-am Vizionat la HBO!!