Păreri The People Under the Stairs

(1991)

Oamenii de sub scară

ryco0984 pe 14 Septembrie 2010 08:55
Film BUN
Merita vazut, este un horror combinat cu momente comice, dar este destul de bun si te tine in suspans cam pana la sfarsit, chiar daca fazele horror incep dupa primele 20 de minute, filmul mentine suspansul pana la sfarsit.
bainca pe 13 Noiembrie 2022 00:12
nota 7 bun
L-am terminat de vazut .Recunosc ca prima data nu credeam ca imi va placea , inceputul a fost ciudat pentru mine dar a continuat foarte bine , cu ritm si actiune destul de multa , actori buni , mai ales din anul acela , acum a trecut mult timp , poveste ciudata dar interesanta .Eu spun ca merita vazut , cel putin pentru mine , a fost un film bun , interesant cu o actiune buna , bolnava dar tipic de filme horror-thriller .ii ofer nota 7 , bun film al noilor 90's si unul dintre filmele raposatului Wes Craven , pacat ca regizorii buni au murit , si oamenii in ziua de azi habar nu mai au de filme , sau sa aprecieze unul care merita
GeorgiaNNN pe 02 Februarie 2014 22:42
about!
un horror al anilor 90' . plictisitor nu este si chiar m-a facut sa ma uit pana la sfarsit. L a difuzat pe Tv1000
alinuuu1 pe 30 Iunie 2013 15:30
un horror in care fazele comice predomina,plin de suspans iar in prima jumatate a filmului cainele e bestial!merita vazut!
Anamarria pe 03 Martie 2013 23:02
Mi-a placut foarte mult. Este extrem de reusit si are suspans din plin. L-am vazut de vreo 3 ori, dar tot imi place si il vizionez cu placere.
paul2000 pe 15 Octombrie 2010 21:33
Un film horror foarte interesant, specific anilor '90, in regia lui Wes Craven, plin de suspans si cu o idee geniala si originala! Actorii joaca bine, scenariul este bine realizat, iar efectele sunt foarte bune! Merita vazut de toata lumea! Recomand!
andystarx pe 07 Ianuarie 2017 14:10
Un film la care ii acord nota de trecere,mai mult ca am ras la unele faze,in rest este slabut,poate era mai apreciat in 93 ,acum este foarte slab !
cosmin_kedii pe 03 August 2013 09:48
Un film horror bun mic, care merită reputația sa.
gaga pe 08 Martie 2009 00:58
e bunicel.