Păreri The Matador

(2005)

Matadorul

fanroxette pe 02 Mai 2006 01:13
un film reusit prin simplitate. si intr-adevar, un rol diferit decat clasice Bond, dar in care Pierce Brosnan se descurca foarte bine.
mihai3094 pe 18 Aprilie 2010 21:05
mia placut mult filmul,e frumos
o intamplare a facut ca 2 oameni sa devina cei mai bn prieteni

lucho pe 28 Ianuarie 2006 18:01
Dragutz filmul,dar un sfarsit destul de anticipabil
Iulidesprefilme pe 12 Februarie 2013 19:46
Film foarte bun, psihologic, jucat excelent şi de Brosnan şi de Kinnear...
marius pe 02 Mai 2006 21:23
Scene memorabile,doi actori si o actrita{amuzanta in curiozitatea ei}care joaca bine,in concluzie un film pe deplin vizionabil.ENJOY
cotzofica pe 27 Ianuarie 2014 12:21
Un film bunişor, dar care nu cred că vei dori să-l mai revezi. Mi-a plăcut cum a jucat Pierce Brosnan.
cosmin_kedii pe 04 Mai 2013 15:48
o comedie foarte buna, care este plina de idei bune, atât cu actori buni și un final neașteptat.
alex_il_fenomeno pe 14 Martie 2012 18:15
a fost un film interesant prin prietenia atat de ciudata stabilita intre doi oameni aparent din medii total diferite , prin studierea psihologiei personajelor , un studiu atat de amanuntit incat nici nu stii la ce sa te astepti in urmatoarea secunda ! iar mersul lucrurilor este atat de bun , uneori alert , uneori lent , in functie de momentele povestii , incat nu ai nimic sa ii reprosezi acestuia , precum nici prestatiei lui Pierce Brosnan ! o productie realista care sigur te va captiva ! de urmarit .
xerses pe 01 Decembrie 2011 19:21
Filmul mi-a placut iar cei doi actori principali au ridicat la maximum interesul meu pentru a-l urmari si revedea cu placere.
Piratu pe 26 Decembrie 2010 17:55
Pot sa zic ca este un film "interactiv" unde Pierce Brosnan face un rol bun.actiunea nu lipseste la fel si umorul fin,de calitate..
ciobotaru pe 09 Decembrie 2009 14:26
inca un film vazut din intamplare , inca un zece pentru Pierce Brosnan , incantator asasin !!!