Păreri The Lost Room

(2006)

Camera dispărută

LunchBox pe 24 Iunie 2009 23:11
E un serial bun. Watch it and be amazed...........
lavara_laiarna pe 21 Februarie 2020 14:06
Suficient de fantastic cu o secretară bine pregătită și un final brusc. . de previzibil.
CrisTyZ97 pe 24 Septembrie 2015 18:30
* SF foarte bun.
Am fost in pana de idei, nu prea mai aveam ce Seriale SF sa mai vad ca le-am vazut pe toate majoritatea, si mi-a facut placere sa urmaresc si The Lost Room. Primele 2 Episoade, au fost geniale.. pacat ca mai sunt doar 4, dar sper sa fie la fel de bune ca primele 2 Episoade. Recomand tuturor, mai ales ca serialul vine cu o idee originala, iar actiunea este bine pusa la punct, fara prea mari erori in scenariu.
DaniMar pe 17 Ianuarie 2015 18:24
nu stiu daca era mai bine sa fie continuat,am ramas totusi cu senzatia ca nu a fost dezvoltata ideea la adevaratul ei potential.Raman intrebari fara raspuns care te fac sa speri la o continuare.Cu toate astea foarte interesant;am vazut toate ep intr-o zi
Rippa pe 09 Martie 2014 17:42
interesant...........................................................................
Licurici75 pe 12 Noiembrie 2012 23:28
Un film captivant cu o idee noua si care la sfarsit iti spulbera toate sperantele. este interpretabil daca ar mai continua sau nu. dar daca l-ar fi continuat ar fi ajuns ca herous sau alt serial la kilogram
andystarx pe 02 Decembrie 2015 19:37
O mini-serie cu un scenariu captivant,ceva nou in domeniul serialelor,dar finalul nu prea m-a impresionat ! Oricum este unul din serialele mele favorite ,dupa ce l-am urmarit !
cosmin_kedii pe 27 Septembrie 2013 08:44
În fiecare episod , avem plăcerea de a descoperi un nou obiect care are o putere specială ,și descoperim , de asemenea, modul în care personajul principal se scoate din toate aceste situații dificile
animalujk pe 04 Decembrie 2011 10:29
foarte tare serialul pacat k are doar 3 episoade si nu au continuat cu el...merita sa vedem o continoare.
BygaX pe 29 martie 2012 13:54
defapt sunt 6 episoade pana acum si cred ca va continua :)