Păreri The Flintstones

RazvanAk pe 12 Februarie 2017 18:29
Un film foarte ok
Nu e o capodopera, i-am dat 10 pentru ca imi aduce aminte de copilarie

AimeeLov pe 29 August 2011 23:44
Superb:X Am crescut odata cu desenul asta..Invatasem replici pe dinafara...
marius_smart2000 pe 01 Septembrie 2010 12:08
ador desenele si filmul cu familia Flinstone
Cel mai haios film si bine regizat.. nu existe diferente intre film si desenele animate, imi place
Dar_kvampire pe 14 Aprilie 2013 13:00
Super tare mia placut filmu a fost foarte bun nu se compara cu animatia dar a fost chiar foarte bun.
itsyashaloljk pe 10 Mai 2023 18:34
Nota 7 Bun
Un film bun pentru copii sau daca vrei sa iti aduci aminte de copilarie, o versiune sub forma de film nu doar de animatie destul de draguta
bainca pe 31 Ianuarie 2020 22:05
nota 8 interesant , frumos , copilarie
L-am vazut demult , facut dupa desenele care ma uitam in copilarie .A fost un film frumos ca poveste si idee mai putin ca actiune , am mai vazut un film asemanator tot cu Familia Flintstones care mi-a placut si mai mult dar nici asta nu a fost rau .Frumos , interesant si destul de bun .Nota 8 pentru amintire
Deceoare pe 09 Aprilie 2016 19:46
Film artistic inspirat în realizare de serialul de desene animate
Faţă de desenele animate , care abundau de scenete comice , filmul artistic se vrea un tipic poliţist uşor . Şeful carierei de piatră , îşi acoperă matrapazlâcurile (furturile) , prin numirea uni adjunct ales dintre muncitori . Fred Flinston este scos ţap ispăşitor . Nu am văzut nimic de râs în povestea aceasta .
deadlord pe 08 Aprilie 2013 01:08
Filmul este ok, dar parca are cateva lipsuri. La cate episoade au fost cu Familia Flintstone, cred ca se putea veni cu o idee mai buna in privinta povesti pentru ca dupa parerea mea , povestea a tras in jos filmul. Irest regia este ok, iar distributia foarte buna. Oricum mi-a placut.
catasmile17 pe 28 Februarie 2013 23:49
Un film bun. Ma bucur ca au putut face un film dupa celebra animatie!
Dubrasca pe 03 Ianuarie 2012 23:43
Intra in colectia filmelor cu care am crescut si sunt mandra de asta + desenele animate..nu ca acum..
linde-mona pe 03 Ianuarie 2012 21:43
Tana tananana tananananana
Intr-adevar merita vazut filmul. Imi aduce aminte de copilarie, cand ma uitam la desene cu familia Flinstones. Foarte dragut filmul.
madalinamercioiu pe 11 August 2010 15:48
Madalina
De cand aveam 10 ani,filmul a aparut la tv si cand am vazut cu ochii mei...am inceput sa tip ! ''Wow,nu am mai vazut un film ca asta !'' Doar la desene,si acum la un film ! Pentru mine era ca in realitatea ! Wow ! Desi,a fost extraodinar ! Filmul asta merita vazuta !!!!! Bravo ! Foarte frumos !