Păreri The Exorcist

(2016)

The Exorcist

psihologu pe 29 Septembrie 2016 20:55
Promitator
Dupa primele episoade, serialul promite ca merita vizionat, acum ramane de vazut cum evolueaza.
psihologu pe 3 mai 2017 11:45
Sezonul 2 de exorcist nu a fost anulat încă. Fox încă nu a confirmat The Exorcist Season 2, dar producătorul executiv pare să fie increzator. Seria de televiziune Exorcist a lui Fox si- a găsit un grup pasionat de fani, dar este posibil să nu fie un grup suficient de mare pentru a face din seazonul 2 o realitate. Spectacolul a scos sub 2 milioane de spectatori pe episod, ceea ce ar putea fi suficient pentru unele rețele, dar într-o rețea ca Fox. Producătorul executiv Jeremy Slater a oferit câteva cuvinte încurajatoare pe Twitter. ,, Nu am fost anulați. Mă întâlnesc cu studioul și rețeaua, spunându-mi ideile pentru S2. Sunt încă optimist cu privire la șansele noastre."
mitza2003ro pe 29 Septembrie 2020 22:26
Imi pare atat de rau ca s-au făcut decât 2 sezoane.E unul din cele mai bune seriale pe care le-am văzut.
Manusa pe 07 Noiembrie 2018 23:42
Un serial foarte, foarte bun dupa parerea mea. Din pacate s-a anulat acest serial si ramane doar cu 2 sezoane. Pacat, mie unul mi-a placut foarte mult. Cine stie, poate pe viitor vor continua.