Păreri The Dog Who Saved Christmas

De pază de Crăciun - Un câine pus pe treabă

Vegetarian pe 20 Decembrie 2012 15:20
Este un film potrivit si pt lista : Case , apartamente - Probleme , solutii = paza antifurt in perioada sarbatorilor = mai bine cu un sistem de alarma decat cu un caine nascut sa fie caine salvamar , pt persoane cu dizabilitati , blocate in avalanase , cutremure de pamant , etc nu pt paza si protectie . Alarmele nu sunt tentate de bucati de carne cruda aruncate de hoti ,
... Mai departe este spoiler ! ! ( prezentarea deznodamantului sau detalii in plus fatza de cele din sinopsis , pt cei care au vazut filmu si vor sa isi reaminteasca doar anumite parti din el . )
citeşte

CANTALUP pe 11 ianuarie 2013 21:51
Nu incercati tehnicile prezentate in acest film fara ajutor specializat !
SomFlorin pe 06 Martie 2010 09:57
frumos rau chiar daca 15min din film am plans :(!nu inteleg de ce nu e nici macar un poster pe site-ul asta k sunt o gramada pe net da...
ooo333 pe 15 iulie 2010 11:20
puteai s-a contribui tu cu una .
xerses pe 21 Decembrie 2012 18:58
Si mie mi-a placut filmul Iar Dean Cain a fost nostim de tot.
alex_il_fenomeno pe 24 Iunie 2011 20:50
o comedie de Craciun excelenta , care nu te lasa sa te plictisesti deloc ! cred ca a contribuit foarte mult faptul ca l-am vazut si in preajma Craciunului , intr-o alta atmosfera! recomand acest film tuturor !
esperar pe 27 August 2011 16:21
Frumos pentru Craciun
O comedie cu momente bune la care razi , un film care nu te plictiseste , merita vizionat in preajma Craciunului. Recomand acest film !:) Nota 7 ( BUN )
armenache pe 27 Septembrie 2010 11:45
Dragut
Imi place filmul! Este o comedie de bun gust! Catelul a jucat cel mai bine!
eric_erikutu pe 20 Iunie 2017 09:27
Imi poate da si mie cineva un site pe care ma pot uita la acest film subtitrat?

Film - The Dog Who Saved Christmas

The Dog Who Saved Christmas