Păreri The Dinosaur Project

(2012)

The Dinosaur Project

kakapiciu pe 10 Decembrie 2013 19:20
Nici nu stiu de unde sa incep... Filmul se vrea a fi un original al lui "O lume disparuta", plus ca dinozaurii arata in cel mai pixelat mod posibil...
Mihai2508 pe 16 Noiembrie 2013 18:33
Acceptabil
Un film care m-a surprins, nu ma asteptam sa fie unul bun, insa reuseste sa atraga si sa te tina in suspans. Intr-adevar are valoare doar ca te tine in suspans, insa filmul nu prea cred ca a avut un buget suficient de mare cel putin nu la fel ca viziunea regizorului. insa daca vrei sa te relaxezi si sa vezi un film bunicel, se merita.
herleaflorin pe 29 Septembrie 2012 09:31
bunicel dar parca lipesete ceva daca nu era filmat ca paranormal activity poate iesea mai bine in privinta dinozaurilor aratau realisti dar nu ca cei din jurassik park dinozauri din filmul asta erau pe calculator naspa
M67B pe 19 Septembrie 2012 16:40
Este mai mult SF decat de aventuri. Iar ce se spune la inceput, cum ca filmarile sunt originale si nemodificate, e cam greu de crezut. :) Oricum, nu e un film grozav.
Manusa pe 17 Septembrie 2012 22:42
Hmmm....la inceput parea interesant, si chiar este dar este un film cam slab dupa parerea mea, cel putin mie nu mi-a prea placut. Povestea filmului este interesanta si poate se putea mai bine pusa intr-un film, oricum....
mariuszmeu pe 16 Septembrie 2012 23:53
de vazut
un soi de jurasic park . interesant e ca , la inceput spune ca materialul nu este editat sau modificat(alterat sau manipulat) in vreun sens . asta inseamna ca e real ?
in urma unei filmari realizate de niste localnici in Africa (Congo, parca ), o societate engleza de criptologie decide sa studieze cazul si sa mearga la fata locului .doar ca nu ajung acolo . se pare ca existau niste legende locale , care atribuiau disparitiile oamenilor pe seama demonilor si ca exista un portal , care leaga lumea noastra de sursa "diavolilor"

Salbaticul pe 29 Martie 2019 20:31
50 caractere,50 caractere,50 caractere="mai bine nu".
cosmin_kedii pe 25 Noiembrie 2013 09:36
Mi-a placut grafica care este facuta pe calculator ,aceste creaturi sunt trase atât de detaliate și de frumos
nelloti pe 23 Decembrie 2012 21:44
Interesant
Bun, dar slabut. este delectant. Se lasa cu partea a doua?