Păreri Sat sau ji wong

Regele asasinilor

Dar_kvampire pe 26 Ianuarie 2011 13:27
Un film bun si actiune si drama actori nu mai zic roluri mari nota 10
eduard_stratan pe 14 septembrie 2015 22:32
Tu notezi toate filmele cu 10!!!!!!!!!!!!!!!
cosmin_kedii pe 24 Septembrie 2013 09:40
Onestitate mai presus de toate - acesta este mesajul principal al filmului
Pavel.F pe 07 Septembrie 2012 15:12
un film foarte bun(o capodopera) .........................
chiba_florin pe 06 Februarie 2011 14:53
O capodopera
o capodopera cu un accent invechit marca Jet Li
SUUUUUUUUUUUPER

eduard_stratan pe 14 septembrie 2015 13:01
Aproape toate filmele le notezi cu 10! Mai uita-te pe site-ul imdb sa vezi ce filme sunt notate peste 9!
chiba_florin pe 18 septembrie 2015 01:43
Nu am treabă cu ce cred alţii despre filme. Este pur şi simplu părerea mea ! E aşa de greu de înţeles ?
Nikolle007 pe 15 Iulie 2013 17:57
Nu gasesc filmul
Unde il pot vedea online? Am cautat pe internet si nu am gasit nicaieri unde sa il vad, voi cum l-ati vizualizat?
bizonul pe 13 iunie 2015 07:01
F. simplu. Am asteptat pana a aparut aici la ProCinema si gata. Sunt atatea filme cu aceiasi tema , ca este o prostie sa-ti faci probleme si sa-l cauti eu stiu pe unde si sa mai si intrebi, pe unul pe altul, etc.
Qube86 pe 23 septembrie 2022 21:48
L-ai gasit pana la urma?!! :)))
cristi pe 28 Iulie 2007 10:53
o capodopera...
bizonul pe 23 noiembrie 2015 07:18
Poate n-o fi o capodopera, dar avand in vedere ca celelelte canale de tv. au uitat sa dea un film bun seara, este aceptata parerea ta. De la "Masterchef" de pe Pro Tv. pana la "Destine Implinite "de pe National tv., doar idiotenii se pot urmari. Toate televiziunile inclusiv cea Nationala, parca s-au vorbit si au scos aproape in totalitate filmele, sau le-au mutata in grila pe timpul noptii cand majoritatea dorm. Avand atata "vid" de filme prin televiziuni, asa este filmul pare o capodopera.
eli voinea pe 29 Iulie 2007 16:46
scrisoare deschisa catre edith gonzalez noi nu vorbim spaniola ci ca si spaniolii francezii italienii romanii suntem de origine latina ne am pastrat greu in oceanul asta de slavi imi plac filmele voastre pt ca fac educatiesi prezentati modele de viata mexicanii din texas nu s ca voi actoriise poarta urat cu ceide origine latinaplecati in sua pt un trai mai bun daca americanii se poarta urat cu mexicanii nici ei nu se lasa mai prejos le as recomanda toleranta ca sa fie si ei tratati la fel multumesc edith ca esti ambasadoarea noastra o admiratoare a ta si atuturor filmelor latino americane