Păreri The Brave

(1997)

Pretul mortii

cosmin_kedii pe 22 Martie 2013 18:13
este un film puternic, care ne arată că Johnny Depp nu este doar un mare actor, ci, de asemenea, un regizor foarte bun. O drama excelenta al cărui scop este de neuitat
Adelyna25 pe 10 Mai 2010 22:11
foarte buna ideea filmului .. un film care trebuie vazut fara doar si poate.
Rose pe 09 Aprilie 2010 12:50
Un film emoţionant şi sensibil, jucat exceptional. Păcat că nu s-a bucurat de
aprecierea bine meritată.

alexandramoise pe 15 august 2013 16:43
unde pot gasi si eu subtitrarea am gasit filmul dar este dublat in lba spaniola
Rose pe 10 noiembrie 2013 19:38
Ma bucur ca l-ai vazut. Si eu l-am revazut, deoarece este unul din filmele mele preferate.
just4johnny pe 20 Decembrie 2009 14:11
e foarte fain filmul...pacat ca nu a fost lansat oficial..
alin_ko pe 16 Ianuarie 2009 14:46
super doi actori care au facut istorie la hollywood filmu merita 5 stele pe deplin
Vegetarian pe 10 Noiembrie 2013 01:18
Copii - probleme solutii = Copii facuti si crescuti intro comunitate saraca il duce pe un tanar tata sa se sinucida din dragoste pt copii si nevasta , asa cum scrie si in sinopsis .
Ce parinti ar vrea sa isi vada copilul la 35 de ani ca se vinde pt 50 000 $ ?
Bogatii platesc sa vada saraci ucisi in bataie .
Filmul a fost difuzat si in 3 iun 16 la scurt timp dupa sinuciderea intrun accident rutier al unui miliardar corupt Dan Condrea . Fostul procuror orădean, actual avocat Alexandru Lele, considera ca e posibil ca Dan Condrea să fi fost împins spre sinucidere de cei care l-au ajutat să obţină contracte şi care se temeau ca el să nu înceapă să vorbească.
Prin metode de constrangere in special psihica o persoana poate fi dusa in situatia in care hotareste ca e mai bine pt ea , pt familie , pt onoare , pt memoria ei , sa moara ..
In acest film… citeşte

Vegetarian pe 3 iunie 2016 21:19
Dusmanul iti spune CE TREBUIE sa faci . Prietenul iti spune ce AR TREBUI sa faci .
alexandramoise pe 15 August 2013 16:42
de unde il pot descarca????????? nu gasesc deloc pe filelist este dublat in spaniola si subtitrarea care sa se potriveasca nu o gasesc deloc
bracamontes pe 7 noiembrie 2013 10:12
dragilor, pe tvr 1, va fi difuzat , sambata 9 noiembrie, la ora 23.10!!!
alexandramoise pe 8 noiembrie 2013 02:36
serios??????? de cand astept asta
denisa_liza pe 25 Martie 2014 16:00
Kate Winslet are de-acum stea pe Bulevardul Celebrităţilor din Hollywood
lili22 pe 04 Iunie 2016 20:11
slab
Nu exceleaza in film nici ca regizor, nici ca actor, scenariu slab, putin credibil.