Păreri The Bold and the Beautiful

Dragoste si putere

veronica210 pe 15 August 2009 15:24
....nasol....................................................
Andrey9211 pe 12 Mai 2010 22:35
nota de pe imdb e cea corecta ............................
demmonika pe 19 Iulie 2009 02:08
mai bun tanar si nelinistit :)cum il sterg de la favorite?
Brooke21 pe 12 Iulie 2009 18:03
cel mai frumos serial
ce s-a intamplat cu filmul pe care il dufuza Prima tv?
de ce nu continua?
urmaresc acest serial ca si multe alte prietene de cand a inceput
acum ce facem? il preia alt post?
imi poate spune cineva?
multumesc

Rusu Liliana pe 12 Martie 2008 08:50
va rog sa difuzati serialul la ora 13.00,daca se poate relua sambata s-au duminica dimineata fara sa intervina tv.one deva
Ivan Adina pe 29 Octombrie 2007 13:56
Este un serial pe care il urmaresc de cand a aparut la noi in tara si s-a tot plimbat pe la diverse televiziuni dar, din pacate dvs ca si televiziune (PrimaTV) lasati de dorit cu orele de difuzare, ca sa nu mai vorbim despre cat tine serialul (30 min). PACAT
sanda buzinovschi pe 14 Februarie 2007 12:29
ora de difuzare si reluarea nu imi permit sa-l urmaresc, (doar vinerea, cand termin mai repede serviciul) ar fi foarte bine daca reluarea (cel putin) ar fi la o ora mai matinala (ex. ora 6,30).
Lili pe 02 Ianuarie 2007 14:42
Actori frumoºi, decoruri minunate, mult rafinament. Aº dori sã difuzaþi câte 2 episoade pe zi. Unul de 30 de minute e prea puþin.
Burisuc Rodica pe 05 Decembrie 2006 16:56
urmaresc de foarte mult timp serialul si las orice si ma grabesc sa ajung acasa sa vad ce se mai intampla imi va parea foarte rau cand se va termina cred ca daca ar rula 3 ore pe zi tot as urmari pt ca imi place nu cred ca este iesit din comun pt ca asa ceva se intampla si in viata de zi cu zi eu cel putin consider ca avem de invatat multe din acest serial daca ne pasa de viata pt ca pe mine m-a invatat cate ceva gresesc oare? as vrea sa stiu parerea voastra sincera.Va rog!
radu catalin pe 05 Septembrie 2006 14:18
as dori sami spuneti cate episoade mai are filmul difuzat pe PRIMA TV DRAGOSTE SI PUTERE va multumesc pentru intelegere si daca se poate astept raspunsul pe email
Brooke21 pe 12 iulie 2009 18:04
speram sa mai aiba multe episoade iar cine nu vrea poate sa nu se uite