Păreri Tetro

Tetro

andreisri pe 30 Ianuarie 2010 14:41
super interesant filmul
Super interesant filmul chiar facinant asi putea spune mi a placut si ma impresionat asteptam de mult sa il revad pe Vincent Gallo intr un nou film un actor mare dupa parerea mea cu care am crescut superb nota 10
into_the_labyrinth pe 30 August 2015 04:40
O dramă excelentă, realizată într-o manieră mai curând clasică, cu o notă originală dată de alternanţa cadrelor alb-negru cu cele color. Intriga este complicată şi surprinzătoare, având un grad de dramatism care face repede uitată impresia de relativă frivolitate pe care o lasă pe alocuri, transportând spectatorul într-o zonă învăluită de mister şi plină de tensiune. Rivalitatea nu este singurul ingredient care face povestea celor doi protagonişti remarcabilă, iar finalul este unul neaşteptat. Nota mea: 8,5.
gahan12000 pe 15 Februarie 2012 00:37
Vicent Gallo e fenomenal! Si Alden Ehrenreich care seamana perfect cu Leonardo Di Cprio...si filmul care e alb negru si in regia lui F.F.Coppola... Un film grozav , obligatoriu de vazut.
Haruka pe 04 Mai 2010 09:34
Film bun, foarte bun. Firul epic al filmului e simplu dar rezultatul final a tot ce tine de film e perfect. Sa aveti rabdare, mai ales in prima parte a filmului care parca nu mai incepe.
not.Who.you.think pe 29 Aprilie 2010 18:44
Un film puternic, caracteristic stilului latin. Desi stilul latin nu il defineste, Coppola produce o poveste foarte dramatica, si realizazam un film excelent. Cadrele, costumatia, sountrack-ul sunt perfecte iar prestatia distributiei, desi cam anonima (exceptie Carmen Maura, o mare actrita), este foarte buna. Un film ce nu trebuie ratat!
lili22 pe 16 Iulie 2018 21:13
Prea siropos scenariul cu fratele care nu e frate ci tata.Credeam ca numai in telenovele se vede asa ceva.