Păreri Swingers

Pierde-vară

vicecity8 pe 02 Februarie 2011 15:49
super mijto filmu l-am vazut si al cinema si acasa pe DVD i-am dat nota 10
xerses pe 03 Octombrie 2014 12:31
Pentru mine a fost cam dezamagitor acest film; nu am reusit sa ma amuz la nici o scena...
klute pe 22 Septembrie 2014 03:20
Nopți albe în Los Angeles
Cu un umor de limbaj demențial, dar și cu unul de situație foarte reușit, cu un ritm bun, o regie impecabilă și interpretări pe măsură, Swingers are și o căldură aparte, precizîndu-se pe măsură ce se desfășoară ca un elogiu plauzibil adus tinereții, iubirii și prieteniei.
DragonMaster pe 11 Februarie 2013 16:13
O comedie diferita
Aceasta comedie nu te face sa razi pana nu mai poti dar este diferit fata de alte comedii si este mai mult educativ pentru tinerii care vor sa isi gaseasca persoana potrivita,iar finalul este unul imprevizibil pentru genul comedie.Mi-au placut si cum au jucat cei doi actori Jon Favreau, Vince Vaughn iar nota oferita pentru acest film este 7.
alex008 pe 28 August 2012 01:52
Un film foarte bun! 2 prieteni in prin plan, unul mai retras, celalalt mai hotarat, cel hotarat il motiveza pe celalalt. Merg impreuna si cu cativa amici la agatat. Coloana sonoa mai impresionat in mod special. Merita avzut filmul.
eedy pe 05 Iunie 2016 18:20
Aş vrea să ştiu cine îmi dă înapoi cele 90 de minute pierdute cu porcăria asta...
serban_ionescu pe 26 Mai 2016 11:03
Oare cum isi puteau permite financiar acesti tineri sa traiasca intr-o perpetua distractie prin cluburi, baruri si cazinouri din moment ce toti erau niste ratati profesionali si sociali, fara a fi nici cel putin tineri ""de bani gata"" ? Consider ca este un film dezamagitor care nu poate merita decat nota 4 .
contas pe 12 Februarie 2023 01:25
Simpatic și atât! Multe comentarii imbecile, toți se cred super scenariști.