Păreri Srpski film

A Serbian Film

arnoldroland pe 25 Octombrie 2010 16:04
nu merita nicio stea ,e cel mai prost film care exista.
Andrey9211 pe 25 octombrie 2010 20:50
duceti-va si uitati-va la powerpuff girls daca nu va convine!
spanac2015 pe 19 aprilie 2012 10:56
as fi curios sa il vad .... si cum a comentat un "tovaras" mai jos , nu sunt nici pishopat , nici sadist , dar vreau sa vad filmu asta ca tare mare reclama i-au , ba ca ii sadic , ba ca ii deplasat , ba ca ii scarbos , m-am uitat la cannibal holocaust , dar nu mi s-a parut ceva extraordinar ...mai mult mi s-a parut o porcarie
dorianjazz pe 17 Iunie 2011 01:20
Să Mori Tu?
prost (dupa ce l-am vazut am inceput sa rad din cauza asta)...de un sa-ncep?
chestia asa e pusa cap la cap intr-un mod retardat si are pretentia sa se numeasca film artistic.
ooo scene de viol cu copii, incest, newborn porn......asa si? cam cu asta se mandreste filmu asta.....e scarbos si violent de dragu dea fi scrabos si violent...asta ma enerveaza ca oamenii spun ce mult mai mult de atat.....SA MORI TU CA E MULT MAI MULT DE-ATAT?
cica e o metafora pt modul in care sunt oamenii tratati de guvernul din serbia...mhm.....si Forrest Gump e o metafora pt cum sunt tratate molustele in cuba....nu are nici un sens, e un film cretin pana-n maduva oaselor
ce e si mai tare e ca unora le place rahatu asta....il considera un film inteligent....
O piatra e mai inteligenta decat filmu asta................pe mine personal nu ma ofensat deloc....sunt filme care m-au facut… citeşte

honeygiani pe 4 august 2014 19:57
sunt total de acord cu tine, stupid film, am pierdut timpul, nu e nici horror, nici porno, e doar o insiruire de prostie, nu inteleg de ce-l lauda unii..
Andrey9211 pe 19 Septembrie 2010 16:35
A serbian film / Un film sârbesc
Un film care te șochează,dar diferit față de ce am văzut până acuma.Oricum eu nu i-l recomand nimănui pentru că nu toți agreează astfel de filme,și recunosc și eu pe final i-am dat fast forward pentru că chiar are unele scene de-a dreptul scârboase.
El_KaPpa pe 01 Martie 2011 00:56
Cel mai dur film vazut
Daca filme gen seria Saw, Antichrist sau Cannibal Holocaust vi s-au parut prea dure si violente, atunci clar nu este pentru voi. Asta este un film facut cu scopul de a soca si o face al dracului de bine. Nu credeam ca o sa ma dezguste vreodata un film atat de mult si sa-mi transmita astfel de sentimente de ura si scarba pentru o mare parte din personaje. Sunt cateva faze pe care nu le-am mai vazut in niciun film si nici nu vreau sa le mai vad. Din cauza violentei si sadismului impinse la extrem, care vor sa-ti distraga atentia de la unele goluri din scenariu, il consider un film slab. Ca sa raman totusi obiectiv, din punct de vedere al realizarii arata foarte bine. Scenele sunt foarte realiste, efectele vizuale foarte bune, jocul actorilor foarte natural, iar pentru mesajul transmis (cu toate ca numai la el nu-ti sta gandul) poate fi considerat un film cult. Pe scurt, degradarea… citeşte
4alexndra7 pe 21 octombrie 2011 10:56
genul ala/asta de filme ar trebui interzise si sa se realizeze decum sa ruleze si sa ne dam noi cu parerea. Nebuni psihopati care vor sa shocheze societatea - ca deja imi creste tensiune - prin lucruri groaznice . Da de ce nu isi folosesc energia sa shocheze prin lucruri bune ! Ce mesaj cult poate sa transmita o asemenea idee pe mine ma depaseste sincer ?!?!?!? dar se pare ca societatea a luat-o razna. nu cred ca daca ai avea un copil/frate /sora etc si ar trece prin asa ceva te-ai gandi la "mesajul cult" . Eu nu stiu ce cap au cei care lasa sa ruleze asa ceva .....
Mr.Halloween pe 31 iulie 2015 01:13
Cannibal Holocaust e un film dur???
ionutderbedeul pe 01 Martie 2011 20:48
mai bine un film porno decat aceasta porcarie !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Andrey9211 pe 1 martie 2011 21:51
pai cred ca d-asta te-ai si uitat la el,dar n-a mers deloc:))sunt stiluri diferite nu prea poti sa compari filmu asta cu unu porno!!
4alexndra7 pe 21 octombrie 2011 11:34
Doamne fereste ! auzi ca pot fi si mai brutale decat asta. Apai chiar ca se merita sa mai vina cante o calamitate naturala sau chiar sfarsitul lumii ca se pare ca sunt pre multi nebuni psihopati in lumea asta
5rio pe 29 Ianuarie 2011 01:28
a serbian film nu e artistic,e realistic.
uitati-va la canibal holocaust 1980 apoi sa vomitati.pe mine nu m-a fkt sa vomit,dkt sa vad desene sau porcarii ca avatar mai bn vad un film dasta.daca am vzt filme dastea si nu am vomitat nu sunt om sau c?voi sunteti mai penibili apropo daca nu aveti 18 ani sa nu comentati sa faceti majoratul apoi sa vedeti filme dastea.normal k copiilor nu o sa le placa.uitati-va la guinea pig si vomitati in pace :)):))daca stati la casa si aveti gaini nu le taiati ca vomitati sau muriti de foame?copaci:))
Helgea pe 30 ianuarie 2011 23:45
& cannibal holocaust a fost de nota 10,dar mi-a placut mai mult cannibal ferox emetophilia vad ca e foarte prezenta pe aici:)
andrei_nitu pe 26 aprilie 2021 04:21
4rio iti explic eu ii mananca ouale de la testicul o sa vomiti. daca te uiti mai bine nu te uita. BOSS ca nu ai ficatul tare.
Bibi_TM pe 28 Ianuarie 2011 09:07
Minti bolnave
Prima parte mai treaca-mearga, dar ce-am vazut in cea de-a II-a m-a scarbit la maxim. Deci: ''Mai bine NU'' !
kr1st1badboy97 pe 1 martie 2011 16:03
in sfarshit oameni care shtiu s aprecieze un film decent!
Mr.Halloween pe 18 septembrie 2015 17:56
Se refera la faptul ca primele 30-40 de minute ale filmului sunt mai linistite, pe cand ultimele 30 sunt exagerate.
Helgea pe 30 Ianuarie 2011 23:22
a fost superb..cu cateva parti mai plictisitoare ..sa speram ca o sa fie & part 2!
ionutderbedeul pe 27 februarie 2011 16:20
hai ma
Mr.Halloween pe 31 iulie 2015 01:14
Hai mai bine sa speram ca nu va fi nici partea 2, nici 3, nici 20 :)))
ElDorado pe 19 Ianuarie 2011 17:22
Facut sa socheze
Acest film este facut sa socheze de la bun inceput. Nu are valoare artistica si nici actorii nu au o reprezentatie de neuitat. Insa ceea ce in opinia mea doreste sa transmita este ca, din pacate, in lume exista "oameni" care comit asemenea oribilitatii si, mai rau, exista "oameni" care se uita la asa ceva. Faptul ca este "scrabos" sau "sadic" nu il face mai putin adevarat. Dati un "search"pe Google si o sa vedeti cate site-uri cu asemenea imagini exista.
M-am uitat la film pana la capat. La inceput am zis ca asemenea film nu-i de mine dar, nu stiu din ce motiv, pana la urma m-am uitat pana la sfarsit. Intriga filmului nu prea exista, se pune accentul numai pe imagini socante, pe suferinta, pe sadism dar mai ales pe faptul ca exista unii care platesc bani grei pt a viziona asemenea secvente (ceva in genul "The Hostel").
Si cam atat ca-i dau prea multa importanta acestui calup… citeşte

xerses pe 21 Iulie 2011 22:10
Cu greu as putea numi acest film superb, cum un comentator a spus.Fereasca Dumnezeu si de partea a doua!!!!
alex_il_fenomeno pe 21 iulie 2011 22:25
haha , bine spus . LOL
Crynick pe 08 Decembrie 2011 21:52
O provocare.
Unul dintre cele mai grafice si violente filme.Cu siguranta celor carora le-au placut Antichrist,Cannibal Holocaust sau I stand Alone vor fi incantati.Ei bine,A serbian film este de 10 ori cat cele trei filme mentionate anterior la un loc.
Un film nu trebuie etichetat ca prost daca abunda in violenta si sex.Ci daca se foloseste de acestea doar pentru a soca(de exemplu,The Human Centipide).
Dar in acest film,povestea decurge destul de bine,fara sa abunde in clisee.
Celor carora le place A serbian film admira realizarea lui!Nu trebuie considerati nebuni sau ciudati pentru acest lucru.Evident,nici ei nu sunt de acord cu ceea ce se intampla in film

puffulette pe 16 martie 2013 13:17
nu am vazut cannibal holocaust, dar inseamna ca nu e deloc horror/gore daca spui ca a sebian film e asa ingrozitor...
puffulette pe 18 iunie 2014 14:18
am vazut Cannibal Holocaust si pot spune ca ai avut dreptate, este sangeros si violent dar Srpski film este mai socant, totusi nu imi pare rau ca am vazut filmele acestea :)
kr1st1badboy97 pe 17 Septembrie 2010 14:08
monument of stupidity:-p
filmu-i o pierdere de timp! valoarea artistica lipseshte, actorii au o prestatzie repugnanta, iar inserarea pe ici, pe colo a unor scene erotice, fara sens, defalcheaza calitatea filmului:( nu-l rekomand nimanui, insa fiecare cu parerile lui...
Andrey9211 pe 1 martie 2011 05:32
tu nici macar n-ai voie sa te uiti la film ca n-ai 18 ,ai 13 :))si mai si scrii review ,mai creste un pic pana sa te uiti la filme de genul asta!
kr1st1badboy97 pe 21 octombrie 2011 16:01
pfuai... am crezut k shi-o piedut lumea mintzile... in sfarshit cineva care shtie sa valorifice un adevarat film, nu o porcarie ca asta!
Jenny_pisica pe 06 Ianuarie 2011 00:28
e mai rau decat Antichrist / Antichrist.
cred ca mi se face rau au fost cuvitele mele la vizionarea Antichrist / Antichrist. dar nu credem ca intro zi chiar o sa vont . doamne mam uitat la el pe secvete si dupaia mi sa facut rau si am vonitat . lam luat din curiozitate , in trailer parea scarbosdar si sadic , ma facu curiosa . dar scenele cu copilu sunt oribile credeam ca daca restu face scarba . dar asta nu io pune la un capil , hai ca femei batute si violate am mai vazut.
talexi pe 31 ianuarie 2011 12:14
Am si eu o senzatie de greata cand citesc comentariile tale. =))
ancutza200 pe 19 iulie 2012 22:22
alexndra gata gata...nu am vazut filmul si nu am de gand sa il vad.. am fost si pe filelist de unde cautam un film sa ma uit si am dat de asta la un moment dat am zis sa il iau dar au inceput astia cu commenturile lor ca cika ar fi film de nebuni cred ca aveti dreptate... nici traillerul nu vreau sa il vad..exista o gramada de filme la care te poti uita..
--vx-- pe 19 Martie 2011 23:41
nota 10 pentru realism...trebuie sa ai discernamant ca sa-ti dai seama la ce te duce ideea filmului....rau si nebunia e in noi...
ancutza200 pe 19 iulie 2012 22:26
dreptate iti dau fiecare film din asta este facut ca sa te invete ceva..are un subiect anume..dar fara suparare aste este exagerat ..faza cu ideeea filmului ..aklo iti dau dreptate:D
ChelooTl pe 21 Martie 2011 10:15
Genial
Mi-a placut ideea filmului, la inceput nu stii ce sa crezi (ma refer la prima lui secventa filmata, spre exemplu). Chiar tindeam sa cred ca totul este doar regizat, insa incet incet incepi sa prinzi ideea. Chiar mi-a placut, si, cu riscul de a primi raspunsuri gen: "Ba, esti tampit? Cum sa iti placa asa filme?", l-am si recomandat catorva persoane, bineinteles, care se uita cam la acelasi gen de filme!
kr1st1badboy97 pe 4 septembrie 2011 11:55
genial... o pl! dak filmu asta-i genial, io-s papa pius al XII-lea:))
ancutza200 pe 19 iulie 2012 22:28
fata tu ai probleme nu este trb ta ce ii place lui.. asta e daca lui ii place ce naiba vrei akma? tu esti cea tampita...
ashling92 pe 26 Decembrie 2014 19:05
E in top 10 filme interzise in lume....cred ca asta spune multe vizavi de reactia voastra fata de film...;) N-are cum sa fie altfel decat deranjat, socant si violent..
Issabbella pe 11 Mai 2012 14:09
Dezgustator
Inidferent ca ti-a placut sau ai urat acest film un lucru e sigur, nu-l vei uita niciodata !
tony_mondyalu pe 24 iunie 2013 03:06
k bn spui....
Issabbella pe 6 august 2015 11:03
Repeta-ti asta pana o crezi :)
cosmin742000 pe 01 Octombrie 2012 12:57
Un film care cu greu poate fi nuit film , avand in vedere ca nu are poveste , nu are actori , nu are scenariu ( adica are , dar mai bine nu avea)
Dar_kvampire pe 10 Decembrie 2010 14:41
dupa ce am vazut trailer chiar nam degand sa ma uit la el e o varza totala si scarbos totodata e un rahat de film un film de prost gust
4alexndra7 pe 21 octombrie 2011 10:50
foarte bine faci - si eu tot asa!!! nu vreau sa imi pierd doua ore din viata pe asemenea timpenii . Toti pshipopatii care zic ca e genial sau bun si recomanda asa ceva eu i-as interna intr-un loc de maxma securitate.
_voda_ pe 18 noiembrie 2011 00:46
Nu zic că e o capodoperă, recunosc ca filmul ,,stă în gât'', dar, păstrând proporţiile, şi cărţile lui Michel Houellebecq sunt hulite, ceea ce nu înseamnă neapărat că sunt o porcărie.
movie_addict pe 27 Iunie 2011 21:47
io unu am crezut k mor de ras, ... fain filmu...si cu david guetta in rolul principal
arnoldroland pe 18 iulie 2011 00:03
poftim?? david guetta in rolul principal ???????/ am innebunit sau am chiorat?? hai ca chiar m-ai facut sa ma tavalesc pe jos de ras daca-i adevarat ce-mi zaresc ochi...:))))))))))
movie_addict pe 21 octombrie 2011 12:05
tu ori esty proasta ori esty foarte proasta..... fara vreun motiv anume
NovaStar pe 08 Ianuarie 2018 02:40
Acest film este o mare prostie nu il recomand este violent si socant acest film pe care lam vazut pana acuma nu stiu la ce s-o gandit regizorul cand a facut acest film.Eu cred ca avea probleme grave daca a putut realiza un asa film in care sa fie implicati si minori.Nu inteleg ce a avut in cap cum sa pui secvente in care unu isi violeaza propriul fiu nu este normal ma si mir de ce l-au interzis atata tari acest film.
dannnnn pe 29 Decembrie 2015 14:59
Am să-l urăsc toată viața mea pe cel ce a făcut acest film, împreună cu acei ''actori'', nu pot să îi numesc actori,este inaceptabil să joci în așa ceva. Este groaznic, oribil, nu l recomand nici dușmanilor.
Mr.Halloween pe 31 Iulie 2015 01:09
Chiar in film a fost o replica care suna cam asa: "Asta nu e arta."
Nu am avut dificultati de vizionare dar chiar si-asa mi s-a parut un film sadic. Inteleg ca regizorul vroia sa scoata in evidenta ceva dar rezultatul a fost... un film destul de dur, cu tot felul de personaje si imagini erotice care implica copii. Mi-a parut rau pentru sotia si fiul lui Milos; ei nu aveau niciun amestec in povestea asta bolnava. Filmul e de nota 2 insa un anumit detaliu al scenei finale de viol ma determina sa-l notez cu 1,00. Atat am avut de zis.
nne14 pe 30 August 2012 14:59
Eu am mancat in timpul vizionarii acestui film,deci se poate.plictisitor pe alocuri,spechless in anumite scene dar si hilar.Nici nu stiu ce sa mai cred acum dupa vizionare daca mi-a placut sau nu...oricum ramane intiparit in capul meu pentru ceva timp.in concluzie...te da peste cap.
zombie13 pe 27 Martie 2017 00:11
Analfabetismul comentariilor de pe aceasta pagina ma va bucura daca voi avea multe multe minusuri la postarea mea...
"A serbian film" este un film de nisa. Punct. Traducere: daca inca mai crezi ca Avatar e cel mai bun film din era moderna sau daca inca mai plangi la Titanic, e clar ca iti pierzi vremea uitandu-te la mega brutalul film sarbesc.
Multi il considera un film facut de psihopati. Amuzanti mai sunt oamenii astia.
Avand in vedere ce filme au succes prin Romania, nici nu prea ma mira reactiile de pe aceasta pagina.
Hai sa va spun un secret: daca notezi acest film cu o nota bunicica, nu inseamna ca esti psihopat. Va asigur ca psihopatii reali se ascund mai bine decat va va permite neuronul sa credeti.

Ideea din spatele filmului e una cat se poate de simpla care - ghici?! - ar trebui sa ne puna pe ganduri, nu sa ne creeze repulsie fata de regizor. Din cate stiu, regizorul filmului nu este unul get beget, ci un tip amator care face si asta pe langa cele de zi cu… citeşte

AeroX pe 6 decembrie 2018 11:26
De ce sa fii psihopat ca dai nota 8? Poti fi doar prost si avand retardgumente.
crisalisa pe 14 Aprilie 2012 14:49
Monument de prostie...sex cu noi-nascuti?? da-o incolo!
GabrielSig pe 15 iulie 2013 01:08
Probabil sunt si distrusi d-astia care platesc sa vada asa ceva! Lumea e mare de dementa!
puffulette pe 12 Martie 2013 22:31
Am vazut si eu filmul asta controversat ce a socat multa lume si pot spune ca nu este atat de sadic si brutal, in comparatie cu ce imi imaginam eu citind review-urile voastre. Are destule faze ciudate, cum ar fi aia cu copilul nou nascut sau aia de la final cu familia lui (care m-a luat prin surprindere, nu ma asteptam). Finalul mi s-a parut cam brusc, nu prea mi-a placut. Actorii din film au jucat binisor, nu extraordinar dar nici prost, cel putin actorul din rolul principal si-a intrat bine in rol, nu sunt multi care pot juca astfel de roluri. Filmul nu este pentru toti, dar nici ingrozitor nu este. Mie mi-a placut cat de cat ... 7.5
MikkaelWolfganger pe 12 noiembrie 2013 12:33
[SOME SPOILERS RIGHT HERE].Daca nici asta nu e sadic sau brutal, apai nu prea stiu ce sa mai zic.E brutal la nivel de idee,mental, nu la nivel de gore afisat cu ostentatie pe ecran.Sa faci sex cu un bebelus abia iesit din burta mamei, nu e socant?Sa iti violezi fiul, nu e socant?Ca sa nu mai zic de scena in care duduia aia cu dintii scosi este ucisa prin sufocare cu un penis?
CrazySick pe 13 Aprilie 2012 18:58
Mdea...
Intradevar...Un film Bolnav...desi paradoxal e Real subiectul. :) Contureaza foarte bine ''ascunzisurile'' industriei pornografice subterane.Filmul a fost special creat pt a soca...si pt a atrage atentia ca exista specii de genu asta...care o fac pe bani...si pe bani multi. :) E un subiect gretos...cu greu ''inghitit'' de opinia publica.
Hype pe 10 Decembrie 2011 00:37
Mi-a placut cum a fost realizat filmul,are niste secvente foarte interesante -mai ales cea in care tatal isi violeaza propriul fiu fara sa aiba habar de acest lucru.
In filmul asta gasesti de toate:necrofilie,pedofilie,sadism,violenta dusa la extrem etc.
Foarte interesant:)Nu va dau mai multe detalii,uitati-va la film - merita.

bubumiksiscumpik pe 12 martie 2013 22:34
+incest, sex cu forta, si aia cu bebelusul nu cred ca se poate numi doar pedofilie, e prea de tot
user-5a8cac6589d12 pe 09 Mai 2023 23:39
Trebuie sa fii psihopat sa faci sau sa joci într-un film ca acesta . Si bineînțeles, doar un psihopat poate urmări această porcărie pana la final .
Smrs pe 06 Decembrie 2021 00:32
Estetica urâtului sau violență bolnavă?
Chiar nu știu cum să încep review-ul acestui film..Nu mi s-a părut un film manifest anti-psihopatilor, cum i se părea cuiva pe aici, mai degrabă vorbim de un film de nișă cum spunea altul.. Cred că regizorul a răspuns unei dorințe avide a publicului atunci când a băgat în scenariu cele mai dure, șocante, brutale, scârboase, mindfuck, intolerabile și neortodoxe fapte posibile, creionând chiar un scenariu pentru asta. Filmul acesta răspunde unor nevoi ale celor care nu sunt niciodată mulțumiți de ceea ce găsesc în celallte filme de profil și vor mai mult, mai mult.. Ei bine, acesta e filmul acela suprem în care încă din desfășurarea acțiunii ni se transmite că oamenii de acolo își doreau același lucru - realizarea unui film legendar. Acest film nu trebuie judecat dpvd al vreunei categorii (dramă, thriller, etc) și nici a comparației cu alte filme,… citeşte
catamagia pe 12 Iunie 2021 09:08
1.Asta nu e un film pt. Oricine...Este doar pt. Cine are ochi sa vadă și creier sa înțeleaga. Pe scurt.
2. Este un adevăr crunt și dur la mijloc din industria porno. Un adevăr despre cum niște psihopați se folosesc de niște mijloace criminale organizate pt. A face bani și business de cea mai oribila speță.
3. Nu va mai plângeți... Când erau astfel de știri la tv pe subiectul și tema prezentata aici... va scărpinati in cur și dupa cefe din canapele. Când victimele prostituției sunt arătate zilnic în lume...când se arata pana unde s-a ajuns cu traficul de carne vie... Aproape nimanu'i nu ii pasa de situație.. Schimba canalul și dădea pe telenovele.
4. Este un semnal de alarma clar, direct și la subiect.
5. Este un film împotriva psihopatilor... Nu ii favorizeaza deloc în acest film și nici nu ii pune în vreo lumina pozitiva. Din… citeşte

user-5f2f0f4e6eec1 pe 09 Decembrie 2020 20:40
La ce m-am uitat xD? ok nu-i 1/10 neaparat dar e mult mai bun decat rahaturile gen hellraiser sau Texas crapsaw massacre so yea
user-5e8f689a5ab85 pe 09 Aprilie 2020 22:12
Cel mai prost film pe care l-am văzut în viața mea!! Actor de tot rahatul și scenariu prost scris.
user-5e60903095add pe 05 Martie 2020 07:39
Civixyxobuxykzkyxulxpuxuxuxuxuxuxuxupxpuxpuxpuxpuxpuxpuxpuxpuxpuxpupu
blackmore pe 26 Decembrie 2019 18:36
Un film atat de prost incat parca ar fi american.Cu siguranta cel mai slab film sarbesc.
bainca pe 07 Iunie 2020 14:57
Blackmore sa ma pis pe tine si pe toti din Focsani ca tine si ca Domnul Cosmin , toti idiotii comentați
angelo_xd pe 18 Octombrie 2016 05:34
Sigur regizorul e un mare psihopat. Si-a exteriorizat toate gandurile prin filmul asta!=))
Moise.Laurentiu pe 23 Mai 2015 16:24
Briliant
Cel mai dezgustator si socant film pe care l am vazut vreodata.. ii dau totusi 10 pt ca iti ramane in minte si nu-l mai poti uita.
tatucu_alin pe 28 Aprilie 2015 20:58
Dupa cum vad parerile sunt impartite.Cred ca sunt prea tanar ca sa vad "sex cu nou-nascutii" asa ca....peste cativa ani poate.
f3n0m3n0 pe 04 Noiembrie 2014 11:15
un film de tot r...... dak asa ceva se poate numi film sau film gen horror ,o echipa de oameni deplasati mintal in frunte cu regizorul.Acest film ar treb interzis un dezastru numai pers bolnave pot acorda nota la asa ceva.
emi4bt pe 14 Aprilie 2014 19:46
pierdere de timp
Daca in Crna macka, beli macor / Pisica albă, pisica neagră (1998 - Dadan Karambolo) Srdjan Todorovic mi-a fost carismatic , acest film e un Titus Steel de- a dreptul inuman. dar exista o industrie pt acest gen de filme si un public infometat. l-am vazut pe repede inainte din pura curiozitate http://www.dcnews.ro/top-10-ecranizari-interzise_293469.html. dar nu-l recomand nimanui.
Navzar25 pe 15 Februarie 2014 11:34
Plictisitor
Multi spun ca este horror, scarbos si altele. Mie mi se pare chiar un film la care te plictisesti, nu sunt faze care sa te sperie, care sunt specifice genului horror. Genul filmului e predominant EROTIC + niste faza de violenta cu sange ..
AbsinT7 pe 03 Februarie 2014 22:29
am cautat un film mai diferit si l-am gasit... sincer mi-a placut :)
finalul m-a socat desi credeam ca nu se mai poate intampla nimic

MikkaelWolfganger pe 08 Noiembrie 2013 10:56
Bluff not Snuff
O gluma proasta cu pretentii artistice si filosofice,imbracata insa in haine horror de calitate superioara.Cam asta e A Sebian Film.Gore, imagini repulsive si socante,de multe ori cam de prost gust, plus o multime de texte incoerente ce fac referire la Serbia, familie, pornografie si cam tot ceea ce i-a trecut prin creier lui Spasojevic cand a facut scenariul.Nu am scapat de senzatia ca e un film caruia ii place sa se auda vorbind.

Un nou deschizator de drumuri, oare?

katha_fape pe 15 Februarie 2014 19:13
bestial film :x nu va uitati la el daca sunteti slabi de inger
kasmyn pe 14 Noiembrie 2011 17:18
UN FILM DUR
UN FILM DUR, DESPRE UN STAR PORNO NEROCOMANDAT MINORILOR!!
tony_mondyalu pe 24 Iunie 2013 03:03
deci pfff...socant filmul la final unde tatal isi violeaza nevasta si fiul fara sa isi dea seama drogati fiind toti...socant acest film si plin de realism...e chiar bn pus in scena chiar daca unora le place sau nu filmul
SmurfK pe 11 Februarie 2015 16:35
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Mr.Halloween pe 31 iulie 2015 01:29
Ce?
CriticFin100La100 pe 01 Ianuarie 2013 20:13
Senzational
Mi s-a parut un film senzational, din punctul meu de vedere o adevarata capodopera. Filmul este EXTREM de realist, iar felul in care joaca personajele este senzational intr-un mod grotesc.

Din punctul meu de vedere acest film este cel mai bun film pe care l-am vazut din aceasta categorie, il recomand oricarei persoane ce nu este sensibila la scene de violenta sau sange.

10/10 fara echivoc.