Păreri Spitalul de demență

(2012)

Spitalul de demență

valcrismar pe 15 Noiembrie 2012 22:06
spitalul de dementi
oameni buni, nu pot sa va reprosez mare lucru.......este o fictiune ce reprezinta destul de bine realitateea,,,,,,sunt actori n°1 ( vorbind de jojo si monica anghel etc.) dar este ceva ce nu se potriveste cu serialul sau(si) nu corespunde realitatii ........acel ,,betiv''.....in cel mai bun caz inlocuiti-l cu unul ca CELENTANO (LAS FIERBINTI) .......nu am nimic impotriva lui ca actor.....omul incearca...problema e ca nu prea reuseste......in schimb CELENTANO ..........intruchipeaza adevaratul chip al romanului betiv(nici macar nu se forteaza,e de-a dreptul natural..) probabil daca aceste seriale nu se difuzau in acelasi timp ,,betivul '' din SPITALUL DE DEMENTA ar fi avut mai mult succes
cosmin742000 pe 03 Decembrie 2014 20:47
Un sitcom romanesc foarte slab , ca toate productiile MediaPro
xerses pe 18 Decembrie 2012 10:55
Super serial.Este cea mai buna doza de buna dispozitie de joi seara.
blackmore pe 08 Ianuarie 2020 01:25
Cel mai bun sitcom romanesc primeste nota 2, restul sunt praf, pulbere tandari
liviuneagu pe 11 Decembrie 2014 00:04
Spitalul de demență
Spitalul de demenţă - un serial de comedie savuroasă, inspirat din activitatea unor spitale, unde se ratează tot: operaţii, tratamente etc. Vizionare plăcută !
Andrei_2012 pe 01 Noiembrie 2012 14:54
Eu l-am vazut
Bai eu lam vazut si il vad de cateva saptamanai!!! Cica azi e prima datata la tv!