Păreri Space Jam

(1996)

Meciul Secolului

Miadry pe 17 Decembrie 2010 21:01
Super comedie
Unul din filmele mele preferate. Nu cred ca exista prea multe persoane carora sa nu le placa acest film si asta datorita distributiei. Cui nu-i place de Bugs Bunny, de Duffy Duck, Porky Pig, Tweety, Diavolul Tazmanian sau Sylvester? Apoi vine la piece de resistence, Michael Jordan si sa nu-l uitam nici pe carismaticul Bill Murray.
Una dintre cele mai iubite comedii, dupa parerea mea, un film de nota 10 +

gaga pe 08 August 2008 17:30
sa-l dea de o 1000 de ori si tot nu ma satur sa-l vad.
Dominic pe 04 Mai 2004 22:35
Filmul este o satira reushita.O comedie ff buna.Michel Jordan actor?hmmmmm...vad ca ii sta bine.Toate vedetele benzilor animate shi-au facut aparitzi spectaculos intr-un film ca acesta.Este un film vechi dar bun.
vulturasu pe 05 Iunie 2010 16:39
special
o combinatie foarte reusita intre desene animate si film
Mikala pe 16 Iunie 2009 15:01
Mi'a placut la nebunie desenul asta :) merita sa il vedeti ! ! :P
Cojocaru pe 06 Iunie 2002 00:00
Space Jam este cel mai tare film, si cand spun ca este cel mai tare film asta datorita numai lui Michael Jordan si a lui Buggs Bunny & Co.
Am vazut filmul de 20 de ori, stiu aproape orice replica si inca mi-ar placea sa-l mai vad. Sunt un fan inrait al lui MJ si nu numai al baschetului in general.

The Monsters ! Hit'em High !

alex_il_fenomeno pe 17 Noiembrie 2011 17:12
ce comedie remarcabila . am vazut acest film cand eram mai mic , si de asemenea , urmaream cu mare interes filmuletele de animatie Looney Tunes . filmul de fata a reusit sa ma impresioneze instantaneu cand am vazut ca personaje consacrate precum Bugs Bunny sau Duffy Duck erau protagonisti , si de asemenea trebuiau sa faca echipa cu celebrul jucator de baschet Michael Jordan pentru a salva situatia . cred ca si adultii l-ar putea urmari , asa poate ca isi regasesc copilaria demult uitata .
cosmin742000 pe 28 Februarie 2013 16:23
O combinatie penibila de animatie si film "artistic"
andiebel pe 28 Noiembrie 2010 16:47
*********************************************************************************************
yo-yo pe 14 August 2010 10:19
michael jordan se pare ca are si talent in actorie iar combinat cu personajele animate s-a facut un film exceptional .... la sinopis este o mica greseala... am incercat sa il corectez si sa speram ca il va pune
zeki pe 24 Ianuarie 2011 19:36
Un film foarte tare ..... mi-a placut mult mai ales ca este si animat .... e bine facut .... filmul este o capodopera k joaca M.J impreuna cu Bugs si Duck :)) .... Nota 10 !
cezarteodosiu pe 12 August 2018 16:20
Link-ul pentru vizionarea acestui film
Accesați link-ul https://ok.ru/video/903939099253
smil3 pe 10 Iulie 2018 10:32
Probabil pentru toți cei care în anii '90 ne uitam la desene pe Cartoon Network este o capodoperă de film.
deadlord pe 26 August 2012 20:05
Unul dintre animatiile mele favorite, ce reuseste sa combine filmul cu animatia foarte bine, ce are o poveste chiar interesanta. Toata lumea ar trebui sa vada aceata animatie macar o data in viata. In special fanii baschetului.
CristiN99FCSB pe 17 Aprilie 2012 10:46
Interesant
O comedie frumoasa combinata cu iubitele personaje din desene; Bugs, Tweety.
Dar_kvampire pe 27 Aprilie 2012 10:35
Filmu asta e cel mai tare mia placut abordarea desene in film iar Michael Jordan a jucat ca un profesionit bravo 10
MNarcis pe 04 Ianuarie 2012 15:09
L-am vazut de cateva ori la tv, (un film preferat al copilariei mele); un film plin de aventuri si faze comice, care reuneste cele mai iubite personaje din desenele animate, (Bugs Bunny, Daffy Duck, Diavolul Tasmanian, Tweety, etc). Un film pentru copii foarte frumos, care l-as revedea oricand!
teddybearpictures pe 15 Aprilie 2012 11:49
Chiar acum ruleaza la Pro TV. Este foarte fain. Mai ales in partea care a inceput acum. Celor care se uita le urez vizionare placuta!
DarkRazvan pe 20 Iulie 2011 17:49
ma da unde ati vazut filmu ca eu nu pot sal vad pe cinemagia

Film - Space Jam

Space Jam