Păreri Sex and Breakfast

(2007)

Terapie de cuplu

xerses pe 07 Mai 2011 23:40
Subiectul filmului este sensibil, dar este bine tratat.Merita vazut macar odata pentru a vedea consecintele unor astfel de actiuni.
belutzaa pe 09 Iulie 2010 10:57
So..
Am vazut acest film chiar acum doua seri si il recomand daca vreti sa il vedeti si voi. Insa, nu stiu de ce nu i-au pus numele "SEX", fiindca tot filmul e despre sex, sex si iar sex. Cum am mai spus, nu am nici o problema cu filmul, mi-a placut, il recomand, dar trebuia sa spun si asta..
kakapiciu pe 29 Mai 2011 15:03
Un film ciudat din punctul meu de vedere dar totusi "educativ" pentru unii.
rrs85 pe 15 Aprilie 2010 17:30
Dupa "Richie Rich" din 1994, ultima reprezentatie notabila, Macaulay Culkin ia parte la un soi de melodrama-comico-romantica in care are o prestanta decenta... Un film despre viziunea contemporana a adolescentilor in noul mileniu, despre simplitatea unei relatii sau a unor relatii in care scanteia este reprezentata de dorinta de a face sex, sex si iar sex... !!!
Theodor2011 pe 5 ianuarie 2012 15:13
Ca bine ai spus ti-am dat like l-a comul tau de mai sus
hotgirl22 pe 26 Iunie 2012 07:14
Este un film bun,comic,iar Culkin este foarte simpatic.
alexandra.petronela pe 29 Septembrie 2012 01:09
Mi sa parut putin ciudat..Are unele faze bune.. Depinde ce prefera fiecare!
alex_il_fenomeno pe 23 Iulie 2012 20:54
in primul rand , ceea ce m-a atras la film a fost prezenta starului Macaulay Culkin , acum ajuns la o varsta destul de inainta fata de cum mi-l aminteam , dar si Kuno Becker , "fotbalistul" ... si desi distributia a fost destul de inspirata , povestea a avut ceva originalitate , rezultand niste situatii cum nu ai putea crede la inceput , cu personaje atat de rigide cum sunt prezentate in expozitiune ... oricum , cred ca daca se lucra mai intens la el iesea ceva uimitor , dar asa ramane un film ce merita urmarit o data si nimic mai mult .
kraker pe 13 Decembrie 2010 04:37
prea mult sex
dacă elimini sex ul poţi spune că nu mai e film =)) , vă recomadn dacă vreţi să vedeţi un film bun - you again, l-am văzut de curând şi ma- binedispus extraordinar de mult