Păreri Scream 3

(2000)

Scream 3 - Crimă în 3 timpi

edy21 pe 28 August 2010 20:26
O triologie clasica extrem de buna. Wes Craven si Kevin Williams au avut o idee geniala chiar si eu am citit undeva ca acesta s-a catalogizat cel mai prost dintre toate nu stiu de ce ,chiar a fost foarte fain a fost un film foarte foarte bun !!
Ma uit de mult timp la Scream si le-am vazut pe toate trei de foarte multe ori dar pur si simplu le iubesc !!!
Un film horror genial ca de altfel Scream 1 si 2 ! Abia pot sa astept partea a-4-a !!!

rthertherheyhey pe 24 August 2004 21:52
un film autentic tipic filmelor horor clasice care pune in valoare suspansul imprevizibilul si care demonstreaza inca odata ca exista idei destul de bune pt. a produce in continuare filme cu asemenea subiecte desi ultimii ai au cam lasat de dorit asteptarile celor pasionati de astfel de filme.consider ca acest film alaturi si de altele ex:halloween resurection masacrul din texas ....reprezinta un pas inainte de deshidere a unei noi game de filme horror similare celor care au reprezentat nu demult timp adevarate capodopere
kakapiciu pe 27 Iunie 2011 15:46
Pe masura ce povestea tot infloreste filmul devine din ce in ce mai putin interesant.
eddie(sugar edmond) pe 13 Martie 2009 16:27
O noua serie plina de suspans din seria Scream.
Nu pot supune nimic altceva decat aceeasi parere ca si la primele 2: GROZAV ,plin de mister de actiune... prima a fost grupa mica a-2 grupa mare iar acesta intrece orice limita as zice eu...nu prea pot sa aseaman seriile pentru ca toate mi-au placut foarte mult. Nu stiu de ce s-a catalogalizat acesta cel mai prost dintre serii, eu cred ca mi-a placut cel mai mult. In fine un horror BESTIAL abia astept sa vad Scream 4 !!!

Vorador pe 09 Iunie 2011 19:20
Better than Scream 2
Preferatul meu ramane primul,dar nu inteleg de ce multi spun ca aceasta parte este cea mai slaba,pentru mine a fost mai bunicel fata de al doilea.
Dragos.87 pe 22 August 2021 05:30
O porcărie penibila
Inca de la început mi-am dat seama ca va fi o mare penibilitate și nu m-am înșelat..faze total aiurea și dialoguri ilogice cât sa umple filmul,dovada ca regizorul de 2 lei a vrut sa mai stoarcă niște bani de pe urma acestui succes și sunt convins ca a reușit..E o comedie care pare horror iar apoi te întoarce iar la comedie,total aiurea e totul în aceasta penibilitate fără margini..o pierdere totala de timp care nu merita nici o atentie..!
alex43497 pe 08 Mai 2015 23:55
nu era nevoie de un astfel de film.de fapt,nu era nevoie nici de primele 2 filme.
sill49 pe 26 Mai 2012 19:01
Scream 3
Primul film a fost cel mai bun,al doilea mai slabut ca primul iar al treilea a fost mai bun decat al doilea.A fost cu mult mai bun decat al doilea,mie asa mi s-a parut si nu inteleg de ce multa lume spune ca a fost cel mai slab.Mie mi-a placut foarte mult.
user-65df7cde1e2f2 pe 28 Februarie 2024 20:36
Un film foarte bun e chiar un super horror as putea sa spun ca e unul din favoritele mele
niggeremall pe 28 Iulie 2019 18:25
n-am rabdare sa ma uit la asa ceva. cred ca am vazut parti cam din toate dar in mod cert nici unu terminat. sincer nu imi amintesc mai nimic decat partiile pe care l-eam vazut din a 2-a parte. scoase pe banda rulanta. ieftine, comerciale, neah n-am rabdare sa ma uit la asa ceva.
Shadow_Master pe 01 Ianuarie 2015 17:18
Primele doua parti chiar au fost super dar aceasta continuare nu cred ca isi mai avea locul.Actorii au jucat bine,filmul e plin de mister,dar nu a fost cine stie ce.Este salvat de final care a fost unul destul de bun.Recomand acest film celor care le-au placut si celelalte parti.
fanhorror pe 01 Iunie 2014 13:26
Un sfarsit potrivit pentru trilogie!
Acest film duce seria intr-o cu totul alta directie: la Hollywood, in timpul producerii filmului Stab 3. Un final reusit, totusi inca consider ca ar fi, din pacate, cel mai prost din toata seria( SCREAM 4 este o adevarata imbunatatire peste SCREAM 3). Recomand oricum! :)
radu3455 pe 21 Ianuarie 2012 11:38
este mai slab decat primul asta e sigur dar oricum merita vazut
tony_mondyalu pe 15 Noiembrie 2011 02:12
primele 2 parti miau placut ff mult insa partea asta......lasa putin de dorit...nu e rau filmul insa odata ce prelungesty ceea ce se intampla in prima si a 2a parte.....deja e putin plictisitor(parerea mea)
MNarcis pe 07 Noiembrie 2011 12:44
A fost putin mai slab, dar oricum nu este cu mult mai prejos fata de primele 2 parti, merita vazut!
cl24 pe 25 Iulie 2011 23:37
Acest film, intregeste o trilogie, fiind printre putinele care reusesc sa mentina interesul cinefililor pana final.
legolas05 pe 06 Martie 2011 22:13
din toata seria primul a fost cel mai frumos.....si al doilea a fost bunicel...asta la fel....astept sa il vad pe al patrulea
zeki pe 01 Februarie 2011 13:27
Scream 3 - merita vazut desi nu se compara cu primele 2 ... Wes Craven sa descurcat foarte bine la aceste serii horror de abia astept sa apara si Scream 4 ....
alex_il_fenomeno pe 19 Septembrie 2010 17:21
putin sub primele doua
nu a fost la fel de bun ca primele doua filme , dar a avut multe momente excelente ! cred ca este putin mai slab din cauza ca a fost o pauza cam mare intre primele doua si al treilea ! nota 9
H4cK3RuL pe 07 Ianuarie 2018 00:48
ArTh # S. M. H4cK3R*uL Ionut
Trebuie vazut filmul asta, nu ai cum sa sari peste el.
balta67verde pe 19 Martie 2017 09:08
Wes Craven are filme foarte bune, dar acesta este ceva mai slabut.
AlexandruDragosStegaru pe 24 Ianuarie 2016 19:21
Mr.Halloween pe 10 Mai 2015 22:45
Un final de trilogie bun.Scenariul este foarte inteligent,mi-a placut ca patrunde mai mult in mintea lui Sidney si a ucigasului.
tatucu_alin pe 20 Decembrie 2014 13:33
Spoiler!
Initial,mi s-a parut cel mai slab din serie si il notasem cu 6.Recent,l-am revazut si mi-am schimbat parerea.L-am urmarit cu atentie si am inteles cum ca numai din cauza lui Roman Bridger s-au intamplat toate lucrurile(Scream 1 si 2).Un scenariu creativ si o regie foarte buna din partea lui Wes Craven.
cosmin_kedii pe 14 Ianuarie 2013 09:04
Acesta este un scop excelent pentru o trilogie clasica. Performanța și script-ul înțelept de film este mare, si nu trebuie ratat de fanii din primele două.
arnoldroland pe 28 Octombrie 2012 16:49
Comparabil cu 2-ul, dar parca sa zic, un pic mai bun
deadlord pe 09 Septembrie 2012 20:44
Este mai slab decat cele 2 parti, dar un film bun.

Film - Scream 3

(2000)