Păreri Saw 3D

Puzzle mortal 3D

JoKeRu pe 18 Noiembrie 2009 14:33
Data aparitiei
S-a anuntat oficial. Pe data de 22 octombrie 2009 va aparea partea a VII-a a seriei.
Aceasta noua continuare se va numi "SAW VII 3D".

TOCMAI S-A ANUNTAT !!! CARY ELWES (DR. GORDON) VA JUCA IN SAW 7 !!!!!!

EternalWinter pe 23 februarie 2010 10:01
Eu cred ca vrei sa zici 22 octombrie 2010,nu?...
AeroX pe 29 octombrie 2010 21:04
L-am vazut si eu azi la cinema. 3D-ul a fost mai impresionant in trailerul de pe site, bine acolo nici nu era 3D, dar era o idee despre cum ar trebui sa fie publicul impresionat de efecte, dar au fost foarte foarte putine. Eu cred ca nu merita sa fie facut in 3D, sunetul destul de bun, actorii, subiectul/actiunea fac tot filmul. 3D-ul a fost cam slab, nu merita bani in plus la bilet :D, dar nu pot nici sa zic ca a fost chiar inutil..contribuie si el cu ceva in film. Imi pare rau ca s-a terminat seria.
trustme pe 12 Iulie 2010 12:35
sunt mare fan acestui film
trebuie sa recunoastem ca toate seriile au fost super tari , toate mi-au placut ... si povestea e prea tare asa ar trebuii supusi cei care comit crime .. sa treaca de jocul asta platiind cu ei insusi
General.Base pe 18 noiembrie 2010 20:47
Ce bine zici tu.....
.Boyka. pe 14 mai 2011 12:51
asa ar trebui pedepsiti cei fara scrupule
eduard20 pe 28 Mai 2010 09:51
Daca vreunul dintre cei care critica aparitia noilor filme saw ar fi inteles ceva nu ar mai fi avut nimic de comentat. Cei care au vazut partile anterioare asteapta sa vada si saw 7 pentru ca sunt legate intre ele.
catalin_duta pe 4 noiembrie 2010 23:25
Sunt intradevar legate... de lantul drujbei!
Petra pe 20 iunie 2012 03:14
Asa e, si noi credeam ca se datora bolii incurabile de care suferea.
-Wizz- pe 09 Iunie 2010 15:23
iubesc seria SAW :X cred ca asta o sa fie la fel de frumos ca celelalte,mai ales VI :)
Al3xDeViL pe 28 Aprilie 2010 22:58
O sa reapara Dr. Gordon din prima parte ;) , uitati-va la Saw 2 sa vedeti cand ii baga acelui om cheia dupa ochi ca cel care ii baga cheia schioapata pe piciorul pe care si l-a taiat , si JigSaw nu putea face operatii ;) , asadar Dr. Gordon il ajuta la operatii ...
MetalGuitarist pe 25 iunie 2011 14:37
Chiar nu m-am gandit la asta!
circarul pe 13 Iunie 2010 23:10
deci astia vor sa faca telenovela Saw ....:) e frumos dar pana mea ....
JohnKramer pe 07 Noiembrie 2010 12:22
Saw 7
Bun,am fost ieri la film.Pot sa spun ca a fost peste asteptarile mele.Un film de nota 10 cu un final foarte adevarat.Pacat ca acesta este ultimul film din seria SAW...sau nu?? I wanna play a GAME???Bravo LionsGate si Twisted Pictures pentru aceste filme.Merita vazute toate de la 1 pana la 7 :D Ceea mai buna serie de filme din totdeauna!!!
truk pe 24 Iulie 2010 00:02
e prea mult...
Seria SAW e probabil cea mai buna din istorie...in sectiunea thriller...partile 1,5 si 6 sunt cap de afis...dar totusi nu credeti ca exagereaza?? Mi-a placut SAW....dar deja e prea mult.......
valigeo96 pe 21 August 2010 20:20
Marele final
Pacat ca se termina seria...puteti gasi trailerul oficial pe youtube cautati saw 3d trailer si gasiti...v-a fi cel mai bun probabil...apare si Chester Bennington (Linkin Park)...cu siguranta v-a fi senzational...mai ales 3D nu mai am rabdare...O distributie de exceptie + marele final care cu siguranta v-a fi uimitor...si niste capcane noi bineinteles dar si un sistem nou...v-a fi totul expus publicului...s-au intrecut pe sine!
cronoss pe 4 noiembrie 2010 17:04
ma da cu cine ai facut tu romana ca pe bune esti cam praf..cum sa scrii V-A FI in felu asta...ba omule se scrie VA FI..chiar nu ai vazut niciodata vreun video la sfarsitu caruia scrie VA URMA???
Daylak pe 03 Iulie 2010 02:06
ma intreb oare ce va mai urma de data asta?!.. in orice caz, mie mi-au placut mult toate partile din acest film :) chiar nu cred ca voi fi dezamagita nici acum..
marijuanaandextasycocaina pe 23 decembrie 2010 13:10
nu vei fi am vazut filmu e mortal.un politist minkinos este prins si pus intr-o cursa sa-si salveze toti angajati si sotia in decurs d o ora si te intreb aja crezi k o sa reuseasca? deki iti dai seama k tensiune o sa fie ;)
chrissT pe 25 Aprilie 2010 14:23
un singur lucru pot sa spun, a fost o serie superba, care merita urmarita de la primul pana la ultimul film aparut : )
totusi, parca nu-mi vine sa cred k asta a fost ultimul, vreau sa spun k a fost la fel k si celelalte... si... imi pare rau de jill tuck , mi-as fi dorit sa ramana in viata, era femeie simpatica ; )

dracusoru_cret pe 02 Ianuarie 2011 18:10
O dezamagire totala si o serie care tinde sa o ia pe urmele serialului "Tânar si nelinistit" în privinta longevitatii si sa se acopere de penibil datorita scenariului si a modului în care este regizat. Este un film de mâna a treia si ca întotdeauna se adevereste faptul ca cu cât se fac mai multe continuari ale unui film cu atât devin mai penibile (cu mici exceptii). Suspansul este inexistent iar scenaristii se pare ca au fost preocupati doar sa faca crimele cât mai sângeroase si mai brutale, capcanele sunt foarte simplu gândite nimic care sa ne aduca aminte de ingeniozitatea din primele parti ale seriei. Sincer sper sa se termine aici dar probabil ca vor mai încerca o continuare, doua pentru a stoarce bani. Cine a vazut toate partile din "Saw" îsi va da seama imediat cât de penibil a devenit {sa ajuns ca una din capcane sa presupuna o simpla spânzurare}. Scenariul acestui… citeşte
horrorseeker pe 06 Octombrie 2010 20:15
sadic
am vazut toate filmele seriei si nu o sa ma opresc aici
saw 3D va fi,cel putin dupa mine,cel mai bun film al anului
daca ati vazut trailer-ul filmul va avea cateva momente ingrozitor de placute
se pare ca mintile bolnave nu se odihnesc
desi as fi sperat sa mai fie,sunt multumit si cu atat
ce ramane de spus?
sadic sadic sadic
ca mine
>:)

aecmid pe 08 Septembrie 2010 21:54
wooow
wooowwwooowww abia astept sa-l vad :X:X:X:X....cred ca o sa fie super tare :X:X:X:X::X:X:X:X:X:X:X:X::X:X
alexandra2010 pe 03 Septembrie 2010 19:37
avand in vedere faptul ca de la saw din 2004 pana la saw din 2009 actiunea filmului a devenit din ce in ce mai palpitanta ,iar probele din saw din ce in ce mai bune.plus finalul foarte interesant ,dar cam previzibil al ultimei parti....a 7-a parte diin franciza o sa fie si mai inetersanta... (sper)
Jenny_pisica pe 30 Mai 2010 17:01
in place
SAW e un film bun . dar e nr 6; asta, cate o sa faca ?
fire2ice pe 21 octombrie 2010 14:53
E nr. 7 ;)
lenadgob pe 8 ianuarie 2012 22:43
bine-ar fi sa apara si 8 :)
Menthoru pe 26 Iunie 2010 12:40
Mereu mi-au placut filmele Saw dar cred ca ar trebui sa se opreasca. Dupa cate imi aduc eu aminte, nu cumva pe afisul de la Saw VI era scris " The last piece of the puzzle" ? Atunci de ce au mai facut un Saw? Va rog, corectati-ma daca gresesc. Eu unul vreau sa apara mai repede.
valigeo96 pe 21 august 2010 20:24
Cu 7 se incheie seria ...asa ca stai linistit...oricum pare cel mai promitator...
CristiN pe 5 februarie 2011 22:49
Pai si pe 7 scrie "The last chapter" , aici depinde de audientele pe care le vor avea si incasarile pe care le vor avea . Asa ca daca vor avea incasari mari , si vizionari multe , si milioane de discuri vandute , va puteti astepta la Saw VIII .
rokz pe 09 Iunie 2010 19:09
saw :x abia astept a fost un film foarte captivant si interesant...si care avea finaluri foarte impresionante..abia astept saw VII mie chiar mi`a parut rau ca john kramer a murit:) insa tot foarte reusit a fost :) the best ..cel mai mult mi`a placut saw III ... si saw V la faza cu sangele ^^ abia astept!
fainutzu pe 14 Noiembrie 2010 16:00
ff aiurea!
toate cliseele posibile sunt adunate in filmul asta..
concureaza cu filmele indiene pentru cel mai PROST FILM POSIBIL!

nuttyyy pe 31 Octombrie 2010 13:02
grozav
Dupa parerea mea nici ca se putea un final mai bun de atat,intr-un fel m-a surprins dar ma si asteptam.SI in plus, efectele 3d creeaza un suspans si mai mare decat in celelalte 6 filme.
Singurul lucru de care ma pot plange e ca a fost ultimul :(

primmo pe 1 noiembrie 2010 11:02
te-a surprins, insa te asteptai :)). ce sa zic, interesanta formulare
primmo pe 1 noiembrie 2010 17:29
ba da, e posibil, dar aceasta remarca este folositoare in masura in care e si raspunsul "e si alba si neagra" la intrebarea "ce culoare are?". te-ai prins?
Drinni93 pe 05 Septembrie 2010 18:30
Deabea astept...ma vedeti la coada la cinema city din timisaora :))
monnika pe 1 noiembrie 2010 21:15
de ce ii dai nota cand nici nu l-ai vazut inca?
Drinni93 pe 26 februarie 2011 20:50
L-AM VAZUT;)
DJgEo pe 31 Octombrie 2010 22:13
suuuuper
am fost la film....si dupa parerea mea a fost foarte misto in 3D....100% este ulima parte...si da este adevarat dr gordon apare in film si se afla pana la urma ca este cel mai mare ajutor al lui jigsaw :D...putin mai slabut filmu ca si partea 6 si celelalte...dar destul de urat si acesta :))..merita vazut
primmo pe 3 noiembrie 2010 10:17
spoiler aiurea
eL_d0n pe 01 Noiembrie 2010 18:14
Saw 7
E interesant filmu'...afli ce sa intamplat cu Dr. Gordon dupa ce a iesit din baia aceea si cum a devenit ajutorul lui John...si e tot asa de sangeros ca si celalalte... merita vazut de fanii Saw.Enjoy!
primmo pe 3 noiembrie 2010 10:16
mai subtire cu spoilerele. nu e frumos
elmedico pe 04 Noiembrie 2010 22:49
Cea mai proasta ecranizare din seria saw!!!!!!!!!!!!
nadinanicoletamunteanu pe 19 Noiembrie 2010 12:10
wow
mia placut ........ super este un film super combinand pshihologis cu groaza super
darkxyde pe 16 Noiembrie 2010 20:14
Super filmul mai ales 3D. Si nu va ingrijorati asta este ultimul din serie.
pada pe 14 Noiembrie 2010 16:52
bia astept sa vad filmul asta 3d,toate partile au ost bestiale,sper ca si acesta sa se ridice la nivelul prim,elor 6,bun filmul,nota 10 pentru primele 6 parti.
gabyAlex pe 20 Noiembrie 2010 23:00
ca sa intelegi filmu trebuie sa vezi toata seria.... da mai trebuie sa ai si un "stomac rezistent" - (3d nu isi merita banii)
tonymaestrul pe 18 Noiembrie 2010 19:12
bun
Filmul este unul destul de bun, binenteles pt cei care adora genul acesta de filme. Final surprinzator cu o tenta de " va urma ".
doolcika20 pe 15 Noiembrie 2010 22:41
astazi am vazut filmul si a fost sooper:X:Xprimul meu film 3d...merita vazut saw....toate seriile mi-au placut..:>:X
dumcamelia pe 10 Noiembrie 2010 09:27
L-am vazut si eu ieri..wow, e chiar impresionant..probele te lasa cu gura cascata..imaginatie, nu gluma!!!
floareaciprian pe 09 Noiembrie 2010 00:49
alexdevil de ce esti nesimtit si strici placerea altora? bine ca nu am citit postarea ta decat dupa ce am fost al film....capodopera pt fanii genului, sfarsit ff captivant.
aavramescu23 pe 08 Noiembrie 2010 21:45
Saw
Mi se pare cel mai fain din serie (2-7). Mai ales ca e 3D. Am fost la TM in sambata premierei si sala a fost plina. E foarte sadic. Mie unul mi-a placut f mult si din pct meu de vedere daca are succes ar mai putea sa mai faca o parte. Oricum ca primul nu afost nicunul. Primul a fost demential chiar daca a fost 2D. Pacat ca nu apare pe DVD aceasta serie.
vaduva129 pe 08 Noiembrie 2010 20:04
bau
bun, chiar bun asta daca il vezi la cinema..deoarece parerea mea e ca saw 1 a fost tare..pe langa asta
superdepeche pe 06 Noiembrie 2010 03:31
mare inventie 3d-ul asta!
pe langa faptul ca sunt un fan al acestei serie,in 3d a fost o chestie extraordinara,pe alocuri chiar impresionanta.
Chester del la Linkin Park s-a descurcat destul de bine zic eu,mai ales ca a fost visul lui sa joace intr-un film horror.
Excelent! Il recomand

Maryana25 pe 03 Noiembrie 2010 18:23
mary
am fost la cinema mai devreme si a fost soper....dar tare ingrozitor
deiv pe 31 Octombrie 2010 10:08
excelent.de departe cel mai bun din serie....o actiune care nu lipseste deloc si deasemenea legat de celelalte foarte bine.nu stiu ce putea sa aiba mai mult de atat saw 7....poate mai multe efecte pt 3d....asa ca pentru cei carora nu le place.....de ce v-ati dus la saw oameni buni? un twilight ceva nu se gasea?
legolas05 pe 30 Octombrie 2010 22:53
lam vazut si mi se pare un film destul de bun.......
Stefan_cel_Mic pe 30 Octombrie 2010 17:06
Un film adevarat
Super tare filmul...cand am vazut Saw I nu am putut sa ma opresc pana nu le-am vazut pe toate 6...acum ca aparut si Saw VII abia astept sa il vad.
FaNCiNeMaGiA43v3r pe 23 Octombrie 2010 23:21
tareeee
Abia astept noul saw precedentele au fost foarte bune,mister,sange,jocurile lui jigsaw care sunt ... ,mai mult sange,papusa(dak as avea o papusa dinaia in camera nu cred ca as mai dormi :) ) aa si apropo dak ar fi aparut saw 7 sau un film in genul lui saw dar cu alt titlu nimeni nu mai comenta nimic si ce daca e mult conteaza ca e bun (punct)
fire2ice pe 21 Octombrie 2010 10:16
De vazut
Hmm..."Saw" 3D...suna interesant, dar sper ca nu ma va dezamagi, cum s-a intamplat cu "Final Destination" 3D
vicu89 pe 18 Octombrie 2010 23:48
v
fara ep 7 la saw nu ai vazut nik parerea mea, filmul e bun, abia ast sa il vad plus k e 3d.
Dunhilllllll pe 15 Octombrie 2010 21:26
nu mai rezist
direct in cinema 3D ma duc.. ori fac p mine ori imi moare inima ..:)).. de abea ashtept..!!
rrs85 pe 03 Ianuarie 2011 20:39
Transant si la obiect, simplu si relevant va spun: MAI BINE NU!!!
aicelynn pe 21 Noiembrie 2010 19:32
O capodopera a genului...
Asa as cataloga seria SAW. Sunt mai multe de vazut in acest film decat sangele care tasneste sau matele insirate. Are de spus mai multe daca il urmaresti cu adevarat, nu doar te uiti la imagini, detaliile sunt foarte bine puse la punct, iar daca prestatia unor actori lasa de dorit, acest lucru este compensat si acoperit de scenariu, regie, efecte speciale, unde au muncit o armata de oameni si au dus la bun sfarsit o capodopera ce a a incantat atat amatorii de filme sangeroase, cat si pe cei ce savureaza un thriller psihologic de exceptie
iondragos90 pe 14 Noiembrie 2010 01:25
cel mai prost pe care l-am vazut vreodata.NU IL RECOMAND!!!!
Su27 pe 04 Noiembrie 2010 16:14
Prea sangeros pentru gustul meu. Cred ca imbatranesc :)) Au cam exagerat cu violenta iar experienta 3d accentueaza senzatiile.
Bogdy1305 pe 01 Noiembrie 2010 09:31
Abia astept
abia astept sa merg la 3D...am vazut toate episoadele pana akum`
Al3xX09 pe 06 Octombrie 2010 18:54
Al3xX09
de abia astept sa-l vad asta dap film si foarte interesant............
blackjack11 pe 20 decembrie 2010 19:44
хуйня а не фильм
eddyy1508 pe 14 Noiembrie 2010 17:17
o catastrofa
a fost cel mai prost film care l-am vazut vreodata.... am vazut filme ”no name” care abia le gasesti un sinopsis si au fost capodopere pe langa asta... extrem de violent dar intr-un mod execrabil... am aruncat pe fereastra 30 de RON ca am zis ca e SAW... toata lumea injura si blestema dupa ce s-a terminat si am iesit din sala....
Go1 2 3 4