Păreri Santa with Muscles

(1996)

Mos Craciun cu muschi

Manusa pe 05 Iulie 2011 22:43
L-am vazut mai demult si mi-a placut filmul. Este o comedie frumoasa, un film de familie.
oNLix pe 23 Decembrie 2009 11:57
mi`a placut mult filmul.:) are o poveste interesanta si este chiar...amuzant:) merita vazut:)
pulicica pe 20 noiembrie 2011 04:21
nu pot sa vad filmul online ajutatima va rog
Doryancik pe 27 Martie 2013 22:09
Mam@ ce astept sa vad acest film din nou . E mishto de tot , sper sa ii placa si la alte persoane.
93GabiBT pe 29 Iunie 2011 15:19
Unul dintre preferatele mele de Craciun
Cand eram mai mic (prin 2001-2002) incepeau sa se difuzeze filmele cu Hulk Hogan la TV. Acestea sunt filme de familie, in genaral comedii cu ceva actiune, aventuri simple si finaluri fericite.

Din intamplare m-am uitat cu tata la acest film (prinzandu-l aproape de la inceput).
Trebuie sa spun ca pe cat de simplu pare, pe atat de mult ne-a atras. Ne-am uitat pana la final si nu am regretat. Adevarul e ca la filmele de Craciun nu trebuie sa stai sa te gandesti prea mult, ca nu sunt prea psihologice :)). De aproape 10 ani nu pierd filmul asta cand se difuzeaza la TV.

Il recomand tuturor, ca fiind un film bun de Craciun, de vazut cu familia !!

s.carollina pe 04 Septembrie 2010 11:04
waste of time! film slab, actiune...asemenea, distributie, fir epic..toate mai mult decat "modeste"! nu recomand!

Film - Santa with Muscles

Santa with Muscles