Păreri Sala samobójców

(2011)

Camera sinucigașilor

alexandra_radu25 pe 18 Octombrie 2015 19:38
Poate nu e un film absolut extraordinar, poate nu e o „capodoperă”, însă i-am oferit 10 stele din zece PENTRU TOŢI ADOLESCENŢII DEPRESIVI care s-au regăsit, într-o măsură mai mare sau mai mică, în „Sala samobójców”. Acest film reprezintă realitatea pură, uneori atât de crudă şi urâtă. Batjocura colegilor, ignoranţa părinţilor mult prea ocupaţi, superficialitatea lumii ăsteia... Pastile şi alcool. Dominik este primit în această familie numită Camera Sinucigaşilor. Finalul... neaşteptat şi foarte dureros.
Andree77 pe 02 Februarie 2016 16:39
Undee gasesc si eu filmul?????Incerc sa-l gasesc de o saptamana,,
lyly_angy pe 29 mai 2016 23:59
Pe youtube
cartofeltrist pe 25 ianuarie 2017 23:32
Nici pe youtube nu e
anseek pe 13 Martie 2012 21:19
mi s-a parut foarte bun filmul. ce-i drept, cam reprezinta amorteala pe care o traiesti in realitate. si e o drama oarecum intuitiva, plus ca are si partea aceea virtuala. la mine a ajuns in top
cartofeltrist pe 25 ianuarie 2017 23:33
De pe ce site ai vazut filmul??
cosmin742000 pe 19 August 2017 21:13
Acesta este departte cel mai slab film polonez vazut de mine , si nici nu cred sa existe vreunul mai slab.Actiunea e un talmes - balmes intre animatie , lumea reala si o lume imaginara.Filmul poate induce emotii doar unei persoane aflate sub influenta drogurilor.Mie mi-a indus doar plictiseala..Coloana sonora este poluare fonica.
georgiana_p_maria pe 09 Octombrie 2015 22:42
nu gasesc filmuuuul... imi bag picioarele, vreau sa il vad de o saptamana si am facut cont aici ca sa il vad si tot nu pot sa o fac.. ce naiba...
kenteris pe 23 Septembrie 2011 21:46
Stiee cineva unde pot gasi o subtr in engleza sau romana la filmu asta???
OpreaDaniel pe 31 august 2013 21:00
sweetyalexya pe 13 Iunie 2011 00:25
cred ca e ok
da mi se pare destul de ok ,desi as putea zice ca mai are nevoie de niste retusuri
Black-Veil-Brides pe 21 Decembrie 2015 21:09
Babbb
Unde e???
Nu-l gasesc!!!
Unde il vad?
Da-ti-mi,va rog,un site care e bun.