Păreri Robin Williams: Come Inside My Mind

(2018)

Robin Williams: Vino în mintea mea!

lili22 pe 05 August 2018 18:19
Mare actor.Nu stiam ca a fost atat de bun in calitate de comic.Din pacate nu avem nici un actor de calibrul lui printre cei carora li se spune "maestre".
alex_antonovici pe 23 Iulie 2018 07:02
Emotionant
Un excelent documentar in mare parte despre "persoana" Robin Williams.De vazut neaparat.
xerses pe 01 Februarie 2019 06:16
Of! M-am simtit atat de apropiata de acest mare actor vazand acest documentar!
margott pe 23 August 2018 21:10
Nu-i usor sa intri in mintea lui Robin Williams, dar e o calatorie unica, o experienta la capatul careia il percepi mai putin ca actor, si mai mult ca om. Un om de o modestie exemplara, cum rar vezi in cinematografie, intr-o lume a orgoliilor colosale, un om care si-a iubit munca mai mult decat s-a iubit pe sine insusi, dependent si fidel pana la sfarsitul vietii unui singur "drog" : acela de a face oamenii sa rada, un drog care nu poate fi substituit cu nimeni si nimic. Cand a simtit ca nu mai poate, a plecat in liniste, discret, a ales sa-si traga singur cortina, sa iasa din scena fara tam-tam, preferand sa-si lase munca de-o viata sa vorbeasca pentru el, sa ramana dupa el, sa ni-l amintim ca pe omul vesel, razand, facand haz, luand totul in deradere, nu ca pe omul macinat de boala sau de demoni interiori.
mihai_chindris pe 23 Iulie 2018 14:46
The Legacy Of A Legend
Un documentar care il surprinde pe Robin Williams, atat din perspectiva de actor, dar si din cea de tata, om, sot.