Păreri Red Scorpion

(1988)

Scorpionul roșu: Riposta

SemperFi pe 21 Mai 2010 13:22
Actiune clasica,nu glume
Scorpionul Rosu este un film exceptional pentru vremea sa si nu numai....doar cine se ia dupa notele IMDB crede ca e un film "momente bune,doar atat" k sa citez calificativul...
filmul are un subiect grozav si actiunea de exceptie,pot spune ca se aseamana cu Rambo III,un alt film foarte bun,care nu se va demoda ,nici k subiect,nici k actiune si in nici un caz ca efecte....sunt grozave! il recomand tuturor iubitorilor de actiune,n'o sa regrete ;)

balta67verde pe 18 Septembrie 2019 09:54
Multa actiune ... si mai multa propaganda politica. Un film slabut cu un Dolph Lundgren incepator in ale actoriei. D-abia isi facuse un nume in rolul lui Ivan Drago din Rocky si breloc al unor actritei amazoane.
sorin_alexa pe 13 Octombrie 2018 22:26
Uită-te la SOLDATUL UNIVERSAAL si apoi sa vorbesti Cosmin742000 TU ESTI JENANT
CalypsoSwag pe 31 Decembrie 2013 09:26
Red Scorpion (1988)
Foarte tare filmul ! Dolph Lundgren - super actor ! Merita vizionat, nota mea este 7.
zapacith_mick pe 26 Decembrie 2013 21:56
bun film
tin minte ca lam vazut decat o singura data... si tocmai azi mi am amintit de el... eram mic cand l am vazut. si as vrea sa l vad din nou... s super funny filmul. merita vazut din nou..
SILVIANB pe 06 Ianuarie 2013 00:10
old style
prima data cand am vazut filmul cred ca aveam 4 5 ani si il aveau ai mei p caseta la video trebuie sa il revad
cetateanu pe 29 August 2010 17:14
Venind dupa Rocky4 unde a jucat un rus am crezut ca si el este tot rus dar mai tarziu am vazut ca m-am inselat.
cosmin742000 pe 05 Aprilie 2017 09:18
Un film jenant ca orice film cu Dolph Lundgren..................
lucian-cosmin pe 18 septembrie 2019 17:54
inclusiv rocky IV?