Păreri Project Blue Book

(2019)

Blue Book

Raluca87 pe 26 Ianuarie 2020 01:05
Chiar îmi place serialul, este interesant. Fiecare ep are la baza o întâmplare adevărată petrecută pe timpul când acest program încă mai era activ pana când a fost suspendat de guvernul SUA. Serialul are suspans și mister din plin, mi-a plăcut de la primul ep. Fiind un serial History m-am așteptat să-l văd pe History, dar Epic Drama a difuzat primul sezon la noi. De curând a început sezonul 2 la americani. Dacă v-a plăcut Dosarele X, o să vă placă și acest serial. Sezonul 2 a fost chiar foarte bun, mai ales ultimul ep. Totuși nu-mi vine să cred că cei de la Hystory l-au anulat. Păcat
mitza2003ro pe 17 Ianuarie 2021 08:03
Un serial foarte bun în genul "X Files". Este un serial facut dupa fapte reale care nu necesita prea multa actiune pentru a fi interesant. Are suspans,mister si ne prezintă fapte ce par inexplicabile .
moloce pe 03 Februarie 2019 11:22
Slabut
Prost realizat ,nu se merita . Nu are deloc actiune sau mister .
misumosu pe 19 Martie 2020 06:34
Un serial reușit din punctul de vedere al genului pe care îl urmărește.
Recomand tuturor celor care urmăresc acest gen de filme.
Sezonul doi e foarte bun.

Unikool2000 pe 23 Februarie 2020 09:15
Recomand acest serial celor care le plac genul.Rolul principal(Degețel din Urzeala Tronurilor) î-si interpreteaza bine rolul.Astept sezonul 2.
lavara_laiarna pe 08 Februarie 2020 16:51
Evenimentele interesante rămase inexplicabile copleșesc pe unii . . ceva mai sensibili.