Păreri Ping!

(2000)

Atentie: Caine rau!

alex_il_fenomeno pe 08 Mai 2013 19:06
Cred ca filmele cu necuvantatoare, mai ales cand vorbim de catei sau pisici, au avut intotdeauna priza la public… si atunci cand in fata iese si un catel poznas, succesul este garantat. Asa este cazul si aici, unde protagonistul este un patruped fara astampar, parca “bagat” in priza cand vina vorba de tampenii, distrugand tot in cale si facand astfel si umorul central din jurul povestii, care te amuza atat de mult si chiar te impresioneaza in momentele gandite pentru acest lucru. Este un film pentru intreaga familie, ce binedispune si iti aduce zambetul pe buze, iar prin urmare il recomand tuturor.
xerses pe 11 Iulie 2013 00:13
Un film amuzant; catelusul acesta a fost absolut "sarea si piperul" filmului.
peiugabrielamihaela pe 04 August 2013 16:14
wew
wewee3ds3d443rfgh5rtghotyihuoyrhgtyuetf8734yf984yfiuewfhdkhfvoergjptohjoirtgotjbrptgb
bianca02 pe 09 Iulie 2013 12:24
Eu spun ca filmele cu animale sunt cele mai apreciate de public.Eu iubesc animalele asa ca ma uit cam la toate filmele.
vargaluidaniela pe 27 Mai 2013 20:45
unde vad si eu filmul acesta ?il caut de mult timp si nu gasesc cum sa-l downloadez sau sa-l vad online
vargaluidaniela pe 27 mai 2013 20:45
astept un raspuns
liviuneagu pe 31 Decembrie 2012 16:12
CĂINE RĂU!
O comedie savuroasa, plina de peripetii hazlii, un film placut.
MadalynaMaD pe 7 iulie 2013 13:55
cum pot sa vad si eu filmul online, miercuri nu am cum sa il vad :| ...
liviuneagu pe 8 iulie 2013 02:15
Pe etvonline!
yryna31 pe 16 Ianuarie 2012 20:33
va fut in gura cu saitul vostru cu tot. sa va dau muie. futuva in gura
liviuneagu pe 31 decembrie 2012 16:10
Frumoase cuvinte! Se vede ca esti o manelista nostalgica. Dar, repertoriul tau, neacompaniat de acordeon si tambal, nu face nici o para chioară, mai draga! Oricum, iti intorc "urarile" cu mult respect!