Păreri Pawn Shop Chronicles

(2013)

Amanet cu ghinion

cosmin_kedii pe 11 Septembrie 2013 16:14
un caz rar când vezi ceva cu adevărat interesant și original , și, în plus , cu participarea diferiților actori care au jucat in film . Un amestec de caractere imprevizibile ale parcelei , cruzime și umorul , cuplat cu un pas distinctiv , poate atrage o audiență considerabilă de iubitori de film . Cu toate acestea , filmul " Pawn Shop Chronicles
(2013) , " , " nu este pt toată lumea " , dar pentru fanii acestui tip de cinema .

dracusoru_cret pe 29 Decembrie 2013 00:30
Un film foarte reusit, cei carora nu le-a placut probabil nu au stiu sa aprecieze sarcasmul prezentat cu mult succes in acest film, un film cu multi actori cunoscuti care si-au interpretat cu succes rolurile. Filmul este pentru mine unul din cele mai bune din acest an cu mult peste productii cu bugeturi enorme care se disting doar prin efecte speciale.
gattuso91 pe 03 August 2013 12:53
Foarte putine momente bune si doar atat
Filmul deja a aparut, dar tind sa cred ca a fost o mare pierdere de timp. Inceputul promitea a fi un film destul de super dar dupa 30 de min din film , trebuia sa nu ma mai fi uitat la el
dido pe 15 August 2013 11:48
Execrabil!
Nu-mi imaginez de ce s-a facut acest film,cui place si mai ales cine va rezista pana la final sa vada povestea celor doi (sau cati or fi...)drogati,analfabeti si tampi eroi...
Licurici75 pe 25 Noiembrie 2013 03:07
Un mare monument de prostie care trebuie vazut
Un film cu actori exceptional gen Tarantino. Cea mai demential faza care n-am suportat-o, a fost cea cu unditele si dintii tipului din Lord of the Rings
H4cK3RuL pe 01 Iulie 2015 21:22
Un film frumos, desi are actori de clasa este sub un rating mediu.
XShadowX pe 27 Martie 2015 15:07
Un film cu un subiect ciudat...
Un film cu nimic deosebit in afara de subiectul traznit si inedit : dispariţia unei verighete
O distributie complexa formata din actori celebri de renume care completeaza si coloreaza peisajul , va recomand spre vizionare o data acest film bunicel ;)

gala_luck pe 17 Aprilie 2014 01:58
Inceputul a fost foarte tare, apoi au urmat momente bune si atat, iar partea cu Elvis a fost groaznica. Sfarsitul a fost dragut. Actorii au fost destul de buni, nu am ce comenta.
MsTasty pe 23 Decembrie 2013 13:45
Mie chiar mi-a placut filmul probabil si din cauza ca e genul meu de film. Iar interpretarea lui Paul e super comica. Apropo filmul a aparut de asta vara..
CatalinPHD pe 22 Iulie 2013 21:49
Are momente plăcute dar nu este cine știe ce mare capodoperă...
cosmin742000 pe 19 Octombrie 2017 09:15
O mizerie de comedie politista de actiune americana , deci nimic nou.
eduard_stratan pe 5 septembrie 2021 15:44
Cosmine ce bine ca te-au blocat pe acest site! Apoi în 2018 te-ai întrupat în blackmore si ai mai bântuit site-ul înca vreo 2 ani pâna te-au blocat din nou!
AndreBlack pe 05 Noiembrie 2013 19:47
Am vazut filmul doar pentru ca joaca Paul Walker . Dar nici asa filmul nu a fost destul de bun . Este primul film in care Walker nu joaca deloc bine . Nu am inteles nimic din acest film .
MsTasty pe 23 decembrie 2013 13:32
daca nici filmul asta nu il intelegi inseamna ca e grav..
Kris44 pe 29 decembrie 2013 23:46
Si eu m-am uitat tot pentru Paul dar mi-a placut la nebunie prestatia lui. Accentul, felul cum a interpretat un drogat, a fost diferit. Am continuat sa ma uit si chiar pot spune ca e destul de bun.