Păreri Paranoid Park

Paranoid Park

Criss'u pe 24 Iunie 2008 15:44
Superb film!
ali pe 08 Ianuarie 2008 12:44
e ft tare filmu dar cand apare si la noi in cinematografe si in ce cinematografe ...astept raspuns.multumesc
Dragos pe 29 Decembrie 2008 19:39
Cel mai prost film vazut de mine vreodata... daca vrei sa'ti irosesti fara rost o ora jumate din viata, uita'te la filmul asta.
chicka pe 15 iulie 2010 13:45
dude,filmu nnu e un cinderela story sau ceva de genu,mai bn nu te uitai la el...si ah,dureaza o ora si 20 de minute ;))
qwerty_user pe 04 Decembrie 2009 18:18
sigur...
ok, in afara faptului ca filmul are cateva cadre trase foarte bine si cativa pustani de pe acolo se dau destul de bine cu placa, filmul e foarte "subtire", foarte plictisitor, pur si simplu pierdere de timp...slab,prost,mai bine NU..
dteen13 pe 26 mai 2010 12:43
Intotdeauna va fi o pierdere de timp pentru cel ce n-a simtit memoria afectiva. Daca ai fi auzit de Proust, ai fi stiut ca nu e un film despre skateboarding.
qwerty_user pe 13 februarie 2011 15:01
;) , norocul nostru este sa va avem pe dvs printre noi..
ad d as pe 01 Noiembrie 2008 13:16
Film eXtrem da prost si fara logica... cu un sfarsit mult sub mediocru
Iamsaved pe 17 August 2010 00:07
Merita incercat
Mi-a placut filmul,asta poate pentru ca Gus Van Sant este regizorul meu preferat si pentru ca stilul sau este inconfundabil.As avea si un "but",adica mie personal mi-au placut mai mult filmele din "The Death Trilogy",nu la un loc dar ca si filme separate,bineinteles si asta e bun,merita vazut.
dteen13 pe 26 Mai 2010 12:48
Nu e ,,de placa" filmul
Ador ca cineva s-a gandit sa foloseasca muzica frantuzeasca in loc de atotuzatul punk pentru cadrele de trick-uri. Ador momentele de tacere ale filmului. Ador cand skaterii sunt chemati la director si are loc scena cu adunatul pe hol. Ador sa-mi simt inima batand odata cu a personajului principal in momentele esentiale. Ador ,,Paranoid Park", desi nu mi-a starnit dorinta invatarii unui trick nou.
cosmin_kedii pe 31 Iulie 2013 14:00
Gus Van Sant, în cea mai bună formă său într-un film care ne ține în suspans până în ultimul minut
recomand

andreea7214 pe 30 August 2011 13:50
foarte bun film , merita vazut , mai ales pentru povestea lui Alex ...
lili22 pe 16 Martie 2021 11:28
Un film serios despre adolescenti dar fara dulcegariile obisnuite.Imaginea, coloana sonora sunt de exceptie.