Păreri Notre-Dame de Paris

(1999)

Notre-Dame de Paris

Astanoae_Gabi pe 20 August 2011 12:52
Cele mai bune voci pe care le-am auzit vreodata pe scena. O piesa emotionanta, si cu melodii ce iti raman mult in minte chiar si dupa ce actiunea piesei nu mai este clara. Un muzical ce trebuie vazut!
sorina25 pe 17 Ianuarie 2011 15:13
musical
Un musical exceptional! O drama, care iti transmite si cele mai subtile sentimente interpretate pe scena. Melodiile superbe! Garou un interpret pe cat de frumos ca barbat pe atat de talentat! Ceilalti, Patrick Fiori, Daniel Lavoie si Bruno Pelletier exceptionali si ei!! J'adore !!! XOXO
Ultimul_Mohican pe 25 Noiembrie 2020 23:17
Excelent
E unul dintre cele mai bune muzicaluri pe care le-am vazut, voci foarte bune, interpretare ce sa mai un spectacol pe cinste, merita vazut.
dido pe 22 Octombrie 2015 19:26
Sublim!
Un spectacol total,o punere in scena perfecta si voci de exceptie!Fericiti cei ce l-au vazut pe viu...
BigRedMachine pe 31 Iulie 2014 22:17
EXCEPTIONAL! O poveste plina de emotie, pusa pe o muzica magistrala! Toti interpretii sunt una cu personajele pe care le joaca, insa parerea mea sincera e ca Garou merita cu prisosinta cununa de lauri. Mersul schiopatat, glasul ragusit si dogit, durerea ce razbate din fiecare silaba ar inmuia si o inima de gheata! Pe mine unul ma trec toti fiorii cand il aud/vad! Cel mai bun Quasimodo din istoria adaptarilor hugoliene!