Păreri Never Cry Werewolf

(2008)

Noaptea vârcolacului

portofel pe 17 Februarie 2011 20:40
Un film de duzina , pentru copii. Mai ales faza cu acel caine impuscat caruia i s-a jupuit pielea.......ce naiba, se putea si mai bine! Fata frumusica foc, altfel, un film usor de uitat.
alexxutza123 pe 04 Februarie 2010 10:48
Si mie mi-a placut filmul.Efectele speciale nu sunt chiar atata de rele,desi filmul are un buget foarte scazut. Actrita din rolul principal ..foarte frumoasa..:D
loveislife pe 06 August 2009 14:07
Moamaa cat de tare a fost filmul asta.Chiar mi-a placut.Inainte nu prea agreeam filmele cu varcolaci dar asta mi-a placut.
tud pe 03 Iulie 2010 08:45
mi-a placut fff mult suspans , actiune, dragoste ...actrita principala este bulgaroaica Nina Dobrev care a jucat si in " the vampire diaries"
alin_piticu pe 07 Noiembrie 2009 15:43
Un film tare cu varcolaci.Printre putinele filme cu varcolaci care mi-au placut.
kakapiciu pe 18 februarie 2012 15:24
Uitate la Underworld, no sa fi dezamagit.
Ciprian_2007_tl pe 24 Mai 2013 22:13
Filmul e o pierdere de timp, subiectul e nasol, iar varcolacul ala era penibil tare, mai mult ma enerva :|, la un momendat m-am plictisit :)), Nina Dobrev face tot filmul cel putin asa mi s-a parut mie.
alex_il_fenomeno pe 01 Septembrie 2011 18:22
un film care in prima faza credeam ca va fi un horror de duzina , facut de amatori ! dar am ramas surprins de tensiunea din film si de profunzimea sa ! actorii au fost foarte buni (chiar m-a amuzat prezenta lui Kevin Sorbo , una placuta , care imi amintea de Hercules sau alte personaje miraculoase si pline de curaj interpretate de el). intriga buna , desfasurare pe masura , machiajele au fost impecabile , la fel ca si decorurile , si ce sa mai spun de regie ? genial ! un film ce nu ar trebui scapat din vedere !
MiRanDellA pe 06 Aprilie 2013 15:57
In primul rand, filmul nu se incadreaza deloc in categoria horror, el fiind mai mult o poveste de dragoste, fantastic/SF.
In al doilea rand, nici nu vine vorba de a putea sa il recomanzi cuiva anume.
Never Cry Werewolf este un film care nu cere prea multe, nimic din acesta nefiind pe gustul meu, si probabil a multor altora.

Sebastian96 pe 25 Noiembrie 2012 20:45
Un film dragut,dar nu ma impresionat asa tare...mai ales ca joaca si Nina Dobrev si imi place!
movie_addict pe 01 Octombrie 2011 11:40
nina dobrev aia ii sexy.... si cam atat varcolacu insa nu mi-o placut... plin de par....n-o auzit de braun silk-epil?
phoenix1983 pe 25 ianuarie 2012 21:33
ai vazut tu vre-un lup chel? doh!!!!!!!!!!!!!!!!
xerses pe 19 Mai 2011 22:38
Nu e rau filmul.Insa intra in tipare asa ca e oposibil sa fie uitat usor.
chiba_florin pe 21 Noiembrie 2011 15:46
..........................................
un film horror "cuminte"
'''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''

syler_hero pe 01 Martie 2010 19:04
Bunicel, efectele speciale cam slabe in rest povestea e buna finalul cam subit !!!!!
elenaalexandra12 pe 12 Noiembrie 2016 22:39
De ce dracu ,aveti decat thriller-ul la fil??????????
dragosnik pe 05 Septembrie 2014 15:49
groasnic
acest film este cel mai prost film cu varcolaci pacat de fata frumoasa care joaca in el
rebecca_sburlea pe 02 Februarie 2014 19:14
Arr ...
adevarul ca daca nu era Nina Dobrev nu mi-ar fi plaut asa tare filmu...
si fiindca ii cu varcolaci .... imi plac fimele supernaturaleee :P
=))))))

kakapiciu pe 18 Februarie 2012 15:19
Film ieftin, iar costumele nu prea sunt convingatoare...