Păreri My Christmas Love

(2016)

Cadouri de Crăciun

mihaelatb pe 22 Decembrie 2022 18:43
Ce faci cand esti blonda si crezi ca majoritatea populatiei masculine cunoscute de tine este innebunita sa aiba o relatie serioasa cu tine. Terminarea unei relatii chiar inainte de Craciun, casatoria surorii pragmatice si aparitia unor cadouri cu semnificatie, o fac pe eroina filmului sa creada ca toti fostii iubiti sunt cei care-i trimit cadouri, de impacare. Chiar daca subiectul filmului este mai diferit, faptul ca eroina filmului se crede miezul de la gogoasa face ca sa nu-i pot da mai mult de 6
bainca pe 11 Ianuarie 2021 15:06
Nota 8 Frumos
Un film frumos , putin copilaresc dar imi place , povestea frumoasa , romantica si mai diferita decat majoritatea filmelor tipic Hallmark .Mi-a placut filmul per total , actorii au fost buni si finalul destul de imprevizibil pentru mine si nu ma refer la faptul ca protagonsitii au ramas impreuna cum este in toate filmele ci ca sa dovedi cu totul altceva in leagtura cu acele cadouri care aparent le primea , cel putin eu nu mi-a dat seama si credeam altceva .Actorii si-au jucat bine rolurile si chiar erau draguti impreuna , chimie ok dar si acting natural , nota 8 pentru toate momentele , actiune si unele schimbari de situatie
user-5bed3be2b22c4 pe 01 Noiembrie 2019 06:44
Un film bunicel cu un final surprinzator de bun. Chiar interesant, regizorul a facut o treaba buna. ????????????
Deceoare pe 22 Noiembrie 2017 18:48
Genul filmului : CRĂCIUN. Traducerea titlului
Genul filmului : CRĂCIUN. Genul filmului : CRĂCIUN. Genul filmului : CRĂCIUN. Traducere mot-a-mot (cuvânt cu cuvânt) : Crăciunul meu de dragoste. Adaptare : Dragostea mea de Crăciun.
sanda_panda pe 19 iulie 2018 12:03
asteptam o opinie despre acest film
LAURTATAIE pe 11 noiembrie 2020 06:50
dacă se repetă ca un papagal înseamnă că nu i-a plăcut !