Păreri Murder, She Wrote

(1984)

Verdict crimă

nyuszi pe 29 Martie 2011 11:38
Super simpatica Jessica Fletcher! Doar ca eu, in locul ei, n-as mai pune piciorul afara din casa. Peste tot pe unde merge e cate o crima (sau doua sau trei). In 12 sezoane, au murit mai bine de 300 de oameni. :)
mu_zz_i pe 02 Februarie 2007 00:47
Verdict: foarte bun!
maria ignat pe 04 Februarie 2008 14:49
Iubesc acest film . Consider ca toate doamnele de peste 50 ani ar trebui sa o aiba ca model pe simpatica Jessica. Imi doresc din toata inima sa am acasa (DVD) acest serial. Daca stiti cum se poate acest lucru va rog contactati-ma. Multumesc mult.
Shmekera pe 28 Ianuarie 2007 13:44
cel mai misto serial politist...exact as imi vad si io viitoru;)
Raluca87 pe 28 Ianuarie 2018 14:10
Unul dintre serialele politiste care mi-a placut si acum il mai urmaresc. Angela Lansbury este o actrita grozava in rolul Jessicai Fletcher. Daca v-a placut serialul urmariti si cele 4 filme facute dupa terminarea serialului.
Rose pe 19 Octombrie 2015 12:36
Un serial poliţist foarte plăcut, palpitant, cu schimbări de situaţie inedite, în care străluceşte Angela Lansbury.
mihaelatb pe 12 Mai 2014 18:39
facut in stilul cartilor lui Agatha Christie, iar Jessica Fletcher fiind o varianta actuala a eroinei Miss Marple, a facut ca acest serial sa fie unul din preferatele mele- in domeniul politist. Fiecare episod 99% rezolva un caz, asa ca se puteau vedea si...alandala.
Iulidesprefilme pe 02 Iunie 2013 19:59
Deşi a jucat în atâtea filme, unele dintre ele foarte cunoscute şi reuşite, Angela Lansbury a dat lovitura cu rolul din acest serial!
xerses pe 25 Februarie 2012 17:44
Simpatica Angela Lansbury ne intoduce in universul descifrarii enigmelor intr-un mod unic....
alex_il_fenomeno pe 28 August 2012 20:25
unul dintre cele mai bune seriale de gen , avand o intriga atat de puternica , suspans urias si situatii din cele mai neasteptate si mai delicate , totul intr-o atmosfera atat de degajata si de placuta incat nu cred ca ai ceva sa ii reprosezi . si ce sa mai spun de protagonista , actrita Angela Lansbury intrecandu-se pe sine cu aceasta prestatie de detectiv .... foarte frumos , il recomand tuturor cu incredere .
cosmin_kedii pe 06 Martie 2013 18:45
Îmi place această serie. Ca Columbo, Jessica Fletcher rezolva puzzle-uri, fără a recurge la violență. Și în anii '80, acesta a fost un concept original