Păreri Meeting Evil

(2012)

Meeting Evil

aad pe 04 Iunie 2012 10:48
Realitatea bate filmul
Este doar un film. Cred ca este un film bun, cu actori buni si o poveste pe masura.
Intotdeauna parerile vor fi impartite insa cu siguranta in realitate de intampla lucruri mult mai rele.

mosu332 pe 07 Aprilie 2012 19:56
Foame de bani
Un film mult sub asteptari tinand cont ca joaca Samuel L. Jackson.... in acelas timp doar prestatia lui ridica un pic filmul ; pacat, povestea este buna dar adaptarea pentru cinema a fost prost facuta si partea tehnica..... zici ca a fost filmat cu o camera video normala .... pacat, putea iesi un fim bun. Dar cum am zis si in titlu: foamea de bani, poate asta l-a impins pe Samuel L. Jackson sa accepte acest rol.
edbica2000 pe 08 Aprilie 2012 17:33
De neinteles
Ai perfecta dreptate....n-am rezistat pana la sfarsit...mai bine nu.
Pacat de distributie :(

Manusa pe 29 Aprilie 2012 22:36
Daca ar trebui sa descriu acest fil intr-un cuvant, acela ar fi, dezamagitor, prost, slab (extrem de slab) dar care a avut in distributie actori foarte buni. Eu unul nu am rezistat pana la final si m-am uitat pe sarite. Nu prea merita vazut, mai bine niste desene animate....
elmedico pe 23 Mai 2013 17:37
Un film care merita vazut !
otonis pe 17 Iulie 2012 02:18
Pe tot marcursul filmului s-a simtit aerul ala de film de categoria B. Totusi a fost un film bun.
alex2812 pe 14 august 2012 01:25
ce inseamna film de categoria B? :))
ornitoring pe 3 septembrie 2014 01:15
aaa si regizorul filmului, uitasem cee cel mai importaant :D =)))
cosmin_kedii pe 25 Noiembrie 2013 09:32
Acest film mi-a plăcut . Deși este un thriller simplu ,de asemenea , creatorii au adunat o distributie de ansamblu destul de sanatosa - Luke Wilson și Samuel l . Jackson, care a jucat doar minunat