Păreri Me and Orson Welles

(2008)

Eu și Orson Welles

Blu3sky pe 28 Iulie 2010 14:29
[POSIBILE SPOILERS] filmul este foarte bun.. nu are un happy ending holliwoodian.. e mult mai realist. arata etapele unui tanar actor , de la un necunoscut la succes si apoi iar la un necunoscut.
irina_irra pe 4 august 2010 23:19
hei,unde ai putut vedea filmul?deoarece eu nu il pot lua nici de pe odc si nici la cinema nu a aparut..:-?? multumesc.
above_beyond pe 14 Iulie 2010 18:08
f frumos :)
nu ma asteptam sa mi placa. ii superb !

nu cred ca va aparea pe ecrane la noi in tara dar cel mai sigur il gasesti pe torrents.
succes !

zempty pe 27 Martie 2010 12:43
il astept si io din decembrie da vad ca nu apare ... sper totusi sa ajunga si la noi pare interesant filmul ...
DragonMaster pe 18 Ianuarie 2012 15:54
Un film bun
Tot am ocolit acest film dar acum ca l-am vazut ma bucur si nu i-mi pare rau.Actori au jucat bine iar povestea filmului este buna ,destul de unica iar finalul nu este previzibil .
Ofer nota 7 filmului si il recomand cu placere.

irina_irra pe 26 Octombrie 2009 22:26
din trailer filmul este interesant.de abea astept sa apara. am citit despre el si pe alte siteuri.filmul apare in 25.11.2009 in USA...poate ca va mai dura putin pana va aparea si la noi.actorii sunt buni si cred ca filmul va avea succes:x
irina_irra pe 11 decembrie 2009 22:49
suntem in 11.12.2009 si filmul in Romania inca n'a aparut..x(:)) ...dc?