Păreri Made of Honor

(2008)

Mireasa e iubita mea!

Mihai2508 pe 15 Iulie 2010 16:13
O comedie care te relaxeaza si te binedispune, mi-a placut foarte mult si il recomand tuturor.
mihaelatb pe 21 Noiembrie 2010 10:23
Mie nu-mi plac nici Patrick Dempsey nici Michelle Monaghan, asa ca nu m-am uitat la film pentru actori.El are fata de taranus aterizat la Hollywood asa ca nu am putut descoperi sarmul.Filmul a fost slab, iar cand se termina te intrebi de ce Dumnezeu te-ai uitat a el. Eu recunosc ca s-a stricat calculatorul si asa am "aterizat" pe HBO.Momente amuzante?nu prea mi-au ramas in memorie.Nu va recomand sa-l vedeti, daca o faceti o faceti pe raspunderea voastra.
alexcretu75 pe 11 August 2010 17:54
Film De Vazut Cu Cineva
Un film care merita sa-l vizionezi cu prietena sau cu cineva special sau cu iubita ta.Este foarte bun.Cred ca e o comedie destul de buna.
AimeeLov pe 25 Iulie 2011 12:01
O idee buna..Comedie-romantica la care am ras destul de mult ..Merita vazuta , are o distributie buna:X
Salbaticul pe 26 Octombrie 2020 18:10
O pierdere de timp pentru bărbați,o capodoperă pentru femei.
claudiu-daniel-lugoj pe 16 Februarie 2017 19:38
Buna aceasta comedie,chiar se merita sa vezi un asa film.
Iulidesprefilme pe 30 Ianuarie 2016 13:44
Da, pe moment te entuziasmează cumva, dar în timp...baloane de săpun...
puffulette pe 16 Ianuarie 2012 16:37
Un film destul de amuzant, dar nu exceleaza, sunt unele mult mai bune,dar merita vazut, te binedispune
forever_young_ pe 15 Iunie 2020 21:02
BUN !
o comedie simpatica care te binedispune dupa o zi incarcata ! :))))
ioanaa_ioana pe 10 Noiembrie 2019 10:37
Desi este conceput in stilul filmelor Diva,
Merita vazut.

bainca pe 12 martie 2020 11:06
dar ce aveti cu filmele Hallamrk sunt filme simple , usoare , romantice pentru cui ii plac , vreti ceva complicat vedeti altfel de tipuri de filme nu romantice , de accea este si romantic sa fie linistitor si concis , ce sa te complici , atunci vezi actiune sau psihologic
bainca pe 06 Februarie 2018 15:17
nota 9 foarte frumos dar clasic
o comedie romantica foarte draguta , chiar mi-a placut foarte mult , si actorii si-au jucat rolul exceptional , si poveste foarte interesanta si in acelasi timp frumoasa cu toate ca nu iese cu nimic in evidenta dar mi-a placut suficent de mult sa ii acord un 9
Bayard pe 01 Ianuarie 2015 14:05
I-am dat un punct in plus doar pentru Kevin McKidd dar nu este un film foarte reusit. Personajele principale mie mi s-au parut cam antipatice si bineinteles, de la un capat la altul folosesc toate cliseele posibile legate de cultura scotiana. Cam jignitor.
catasmile17 pe 14 Martie 2012 21:26
O comedie buna, cat de cat placuta .... dar la unele chesti exgereaza!
GeorgeGeo2011 pe 24 Noiembrie 2012 14:30
Cand am vazut filmul acum 3 ani mi-a placut foarte mult am ras cu lacrimi la unele scene
olivert1310 pe 23 Mai 2012 22:05
frumos
Mie mi-a placut filmul, chiar daca multi catalogheaza filmul cu 6 eu i-am dat 10, merita. Are faze frumoase, povestea mi se pare ok, razi la el. Il recomand! Eu l-am vazut de vreo 12 ori, il am in folder-ul meu cu "romantice"
Sorin87 pe 03 Iulie 2011 18:24
Made Of Honor
mie mi-a placut, vad ca pareriile sunt impartite, o poveste romantica cu un Patrick Dempsey mai sarmant intr-un rol de fustangiu, el si cu Michelle fac un cuplu reusit, un film care te binedispune cand il vizionezi, un film care pe alocuri are si cateva faze comice.
gabby18mg pe 26 Mai 2011 22:21
Sincera sa fiu,am vazut destule filme in care exact in momentul in care el/ea voia sa-si declare marea dragoste in fata cuiva,respectivul/respectiva apare cu o cucerire noua...deznodamantul era atat de previzibil.Dar totusi pe langa alte filme noi,este totusi destul de reusit.Un film bun de vizionat intr-o seara linistita.
super1992 pe 21 decembrie 2016 10:24
Ai putea da exemple de filme cu subiect asemanator?
AnnaMaria19 pe 08 Ianuarie 2011 20:14
Mie mi-a placut,o comedie romantica reusita...si amuzanta
paradox_utopic pe 28 Noiembrie 2010 16:23
pt visatori..
actorii fac parte din categoria "ideal"...ce fata nu-si doreste alaturi de ea un Patrick..sau un barbat o Michelle... filmul te binedispune,are si faze trase de par dar cu siguranta merita vazut...
smoothg78 pe 30 Mai 2010 16:14
Una din comediile romantice reusite din ultimul timp,ceea ce e mare lucru tinand cont de multimea de kitchuri care se vor comedii romantice cu care suntem bombardati in ultima vreme.
biencutza25 pe 27 Ianuarie 2010 21:15
Reusit film . Mie a reusit sa imi alunge plictiseala care o aveam in mometul cand am inceput sa vizionez filmul . Este o comedie romantica reusita si merita vazuta .
Beea23 pe 25 Ianuarie 2010 19:32
Un film foarte amuzant. Patrick Dempsey este perfect pentru rolul acesta... e un actor foarte talentat. Replicile si povestea in sine sunt superbe, plinde de originalitate...
Radu1711 pe 21 Noiembrie 2009 13:14
radu1711
mi-a placut filmul, mai ales bunicuta aia cu margelele ei :-))))))
puffulette pe 16 ianuarie 2012 16:34
:))) da chiar, foarte amuzant
claudiu-daniel pe 11 Martie 2009 20:38
o comedie romantica pe gustul meu foarte bun filmul chear merita vazut un asemenea film maxim de stele.
madalina petre pe 29 Iulie 2008 02:31
Foarte amuzant!Scenaristul merita toate aplauzele!Remarca cu fata ei ca de caine''m-a patruns''cel mai tare!
doraaa pe 22 Iulie 2008 23:05
4 stele .
cami pe 17 Iulie 2008 12:36
merita vazut...mi-a adus o buna dispozitie prea tare
Qube86 pe 10 Decembrie 2011 11:12
Domnisor de onoare...in cautare de prietena buna/posibila iubita...
Dragut si atat pentru ca nu exceleaza in nimic...Are coloana sonora decenta, distributie decenta,poveste decenta si faze decente dar care toate sunt un mare cliseu...Nu vine cu nimic care sa ma surprinda si care sa nu ma faca sa ghicesc finalul filmului dupa primele 10 minute...Faze comice prea putine (parerea mea)...Mi-a placut pentru ca imi place acest gen de film dar obiectiv vorbind, nu cred ca mi-as fi aruncat si o a 2-a privire pe el pentru ca nu are suficient ''juice''...Pentru cei care sunt fani ai genului merge vazut fara probleme, pentru ceilalti nu stiu ce sa zic pentru ca gusturile nu se discuta...
alex_il_fenomeno pe 30 Aprilie 2011 10:16
un film foarte relaxant , amuzant pe alocuri , cu actori foarte experimentati ! subiectul filmului si toate fazele amuzante se intampla datorita invidiei lui Tom pe scotian , incercand sa faca tot posibilul de a-l ridiculiza ! Pot spune ca filmul chiar merita !
dragontotrain pe 15 Decembrie 2010 15:55
prea siropos si pliktikos .........doar povestea ce mai e asa de el
someone_who_dares pe 26 Iulie 2010 17:44
Mi-a pacut filmul desi subiectul a mai fost folosit. Adica prietena cea mai buna se marita si el isi da seama ca de fapt a placut-o in timpul asta si lupta pentru ea.... Dare o adaptare buna si merita vazuta! :)
aura4maf pe 02 Mai 2010 12:45
Merita vazut
Mi-a placut , o comedie romantica in care Patrick Dempsey este superb , o mixtura reusita de accente orgininale , faze comice , replici profunde .
Ce mai te binedispune ...