Păreri Love in the Time of Money

(2002)

Dragoste și bani

elmedico pe 20 Iulie 2010 23:48
Un film care nu impresioneaza cu nimic, o actiune banala, actiunile din film nu prea au treaba cu realitatea : cu am fi sa i dai bani unei prostituate ca sa te omoare, in loc sa restitui acei bani de unde i ai luat astfel ramanand fara probleme.
aad pe 04 August 2010 17:42
gratis
e primul film oferit gratuit de cinemagia.ro si cred ca este de apreciat.
filmul nu straluceste insa merita vizionat.

sabinalin pe 17 Iulie 2010 06:35
Si cercul se inchide...
O prostituata care incearca sa-si faca "meseria" la nivel inalt. Un lucrator in constructii care are o problema cu femeile: nu merge desi se straduieste. O nevasta plictisita de neatentia sotului. Un sot cu o casnicie "model" care-i de fapt homosexual. Un pictor bisexual care iubeste oamenii din toate punctele de vedere. O afroamericana care isi inseala prietenul din instinct. Un adloescent care mai crede inca in iubire. O femeie pe la 40 de ani careia ii e dor de o partida "hot". Un functionar de banca pe marginea prapastiei: a furat multi bani si unica solutie e sa treaca dincolo. Ajungem la prostituata si cercul se inchide. Atmosfera a la Wong Kar Wai, cu mai putina eleganta si ceva mai multa trivialitate. Oameni in cautarea deagostei si a banilor. Multa neimplinire sufleteasca. Rosario Dawson e frumoasa, foarte frumoasa!
popescu_ion pe 01 Decembrie 2013 13:00
Pana se incarca filmul, arunca o privire aici:
Pori sa te distrezi si sa castigi bani in acelasi timp. Lupti, muncesti, iti poti face companii, poti participa la razboaie si strangi bani pe care ii poti retrage. Dovezi? Intra pe site la sectiunea TOP si vezi cati bani au retras alti jucatori. Iti stau la dispozitie cu orice informatie (mesaj pe site la luciyan06)